Skocz do zawartości

[Rower] Planet x XLS przełaj/gravel GRX hydraulika Tubeless Carbon 8kg


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Mam do sprzedania rower przełajowy Planet X XLS.
Świetna, w pełni karbonowa maszyna idealna pod treningi i zawody, ale także do luźnej gravelowej jazdy.

 

https://www.olx.pl/d/oferta/planet-x-xls-przelaj-gravel-grx-hydraulika-tubeless-carbon-8kg-CID767-IDK7Kdz.html



Rama:
Planet X XLS carbon 54cm

Widelec:
Planet X 100% carbon

Koła:
Zrobione na zamówienie, DT460 na piastach DT350 Centerlock, bębenek Shimano 9/10/11s, lekkie i bardzo szybkie, z założoną taśmą Tubeless
Zaciski QR DT RWS

Opony
Gravelking AC 700x35c, idealne na mieszane warunki, gravel i przełaj, zalane mlekiem

Manetki
Shimano Ultegra ST-RS685 (obecnie 1x11, gotowe do 2x11), hydrauliczne

Hamulce
Zaciski Shimano Ultegra BR-RS785
Tarcze RT30 160mm Centerlock
Klocki G03S żywiczne

Korba
Shimano FC-RX810 42T (najlżejsza wersja z pustymi ramionami) - brak jednej śrubki blatu ale wszystko działa ok

Przerzutka tylna
Shimano Ultegra RD-RX800 GS ze sprzęgłem, kompatybilna z 2x i 1x

Przerzutka przednia
Brak, możliwość zamontowania, w zestawie specjalny roler do zmiany ciągu linki (linka idzie wewnątrz ramy górą).

Kaseta
Shimano XT M8000 11-40T, przerzutka spokojnie obsługuje tę kasetę

Kokpit
Kierownica PRO LT Gravel 400mm
Mostek Planet X 100mm
Nowa Owijka PRO Sport Comfort

Sztyca
Planet X aluminium 31,8 mm
Siodełko Selle Royal

Waga roweru bez pedałów ~8,4 kg

Rower ma rysy i ubytki lakieru, ale nic nietypowego, ma też pozostałości po folii ochronnej bo sporo miejsc było nią oklejonych.
Skłamałbym pisząc, że "jeździłem nim do sklepu po bułki i do kościoła" :)
No nie, jeździłem nim wszędzie - od szosowych tras (rekord 305 km w jeden dzień!), poprzez gravelowe mieszanki aż po lekkie maratony MTB jak np. Kaczmarki. Mimo to szanowany, czyszczony, serwisowany.

W zestawie dodatkowo:
- zapasowy hak przerzutki tylnej
- roler linki przedniej przerzutki pod napęd 2x

Mogę sprzedać także na kołach XM401 (sporo szersze obręcze) z piastami DT350 disc 6 IS z czerwonymi szprycami i tarczami RT54 - cena taka sama jak tutaj.
Możliwa zamiana tylnej przerzutki na GRX RX812 (1x11) - z tym, że wtedy to kupujący musi ją sobie zamontować.

Możliwa wysyłka - koszt kuriera około 100 zł, niemniej preferuję odbiór osobisty, aby kupujący mógł się na spokojnie zapoznać ze sprzętem.

Cena: 6000 zł 

 

 

iMDfjhP.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
  • Mod Team

Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia: - Przedmiot/y, których dotyczył temat został/y sprzedane/kupione - Autor tematu poprosił o zamknięcie tematuJeżeli masz jakieś wątpliwości dotyczące usunięcia tematu, skontaktuj się z moderatorem, którego nick widnieje przy tym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...