Skocz do zawartości

[Torba podsiodłowa] zakup.


Szym3kSzym3k

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuję torby podsiodłowej która pomieści, pompkę co2, nabój lub dwa, łyżki, multitoola i ewentualnie dętkę. Piszę ewentualnie ponieważ dentkę mogę przypiąć do ramy taśmą z rzepami. Super jakby taka torba nie wykluczała montażu oświetlenia pod siodłem. Problem jest taki, że w rowerze mam sztyce regulowaną i niechciałbym żeby torba jej dotykała czy uderzała o nią podczas jazdy. Jeżdżę głównie po lasach, dlatego wydaje mi się że powinna być stosunkowo sztywną właśnie żeby nie uderzała o sztycę.

Ewentualnie czy macie pomysł gdzie upchnąć takie klamoty? Torby na ramę niezbyt mi się podobają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dokumosatylko wtedy nie będę mógł zabrać bidonu.

@revoltatak jak pisałem torby na ramę niezbyt mi się podobają.

Znalazłem coś takiego https://www.centrumrowerowe.pl/torba-podsiodlowa-sport-arsenal-art-517-pd18790/ tylko nie wiem czy nie będzie uderzała o sztycę.

Jak ktoś ma jeszcze pomysły to będę bardzo wdzięczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam czy coś takiego nie spełni moich oczekiwań https://ride.lezyne.com/products/send-it-caddy.

Problem jest taki że ja mam pompkę na naboje 16g, więc może będą wypadać, ale pewnie da się coś z tym zrobić. 

@Mandoleranburito wygląda ciekawie i niby ma działać z myk mykami.

@revoltachyba nerki jeszcze nie potrzebuję.

@Szivapodlinkujesz konkretny model? Te co widziałem mają przypięcie do sztycy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mandoleranpóki co pod uwagę biorę albo Burito albo Lezyne. Burito ma też tą przewagę że jest uniwersalny raczej. A nie wiem czy Lezyne nie jest szyty po ich sprzęt. No i w burito nic nie ubłoci, ale Lezyne z kolei jakoś bardziej minsie podoba nie ma problemu z montażem światła pod siodłem. Ehhh wybory....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę chyba sam do końca nie wiedziałem czego mi potrzeba i jak to się nazywa. Okazało się że istniej coś takiego jak enduro strap i to jest chyba w strzał w dziesiątkę. Wstępnie zdecydowałem się na Race Face Stash Tool Wrap. Jeżeli macie doświadczenie z takimi rzeczami dajcie znac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Szym3kSzym3k napisał:

 

@Szivapodlinkujesz konkretny model? Te co widziałem mają przypięcie do sztycy.

Ja mam kupioną Ortlieb Saddle-Bag Two 1.6 L. Zamocowana jest do prętów siodełka i siedzi tak ciasno i sztywno w tym mocowaniu, że w zasadzie nie potrzeba nawet zapinać tego na rzep do sztycy. Ten rzep to służy chyba głównie do tego, żeby nam ktoś torby za szybko nie buchnął na światłach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...