Skocz do zawartości

[Tarcze] RT30 vs RT54


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

Już o tym wspominałem, spyro ma klocki w kształcie b01s wiec teoretycznie wystają ponad powierzchnie trąca w tarczach od klocków g02s, co z kolei sprawia ze owe tarcze przecierają są na wylot na łączeniu. W przypadku tarcz na pająku jak tutaj na pewno będzie to postępować wolniej niż w przypadku np rt66

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Puklus napisał:

W przypadku tarcz na pająku jak tutaj na pewno będzie to postępować wolniej niż w przypadku np rt66

To nie o pająk chodzi. Tylko o średnicę. 140-ki mają szerszą powierzchnie hamowania... więc efekt ścinania nie nastąpi wolniej... tylko wcale. Widzisz ślad na powierzchni od klocków. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, NieLubiePoniedzialku napisał:

Ja tego nie neguje, ze to sie moze komus podobac, byc wystarczajace. Mialem, uzywalem  osobiscie i wyrobilem sobie opinie, dla mnie to badziew.

 

Nie chodzi o kwestie podobania się. Osoby o których wspomniałem ważą tyle co ciężarówki,  warunki użytkowania delikatnie mówiąc ciężkie. Ludzie którzy mogą kupić dowolną rzecz w razie chęci- jednak takie pytanie co można zrobić (a uznają mnie za pewnego rodzaju autorytet) nie padło. A wielu tych ludzi ma kilka rowerów,  również w wersji tarcz hydro,  porównanie mają. Nie mam żadnego osobistego doświadczenia w kwestii spyre i, gdybym użył,  to na pewno wyrok byłby skazujący,  ale to dlatego że punktem odniesienia byłoby to czego sam używam. 

Miałem pytania odnośnie mechanicznych tarczówek o wymianę na coś skuteczniejszego ale nie w tym przypadku 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość moich klientów ma kilka rowerów. Jeżdżą,  wielu z nich 3-5 razy w tygodniu. Posiadacze bajkòw na tych spyre jak wspomniałem ważą pół tony. Ludzie dla których pieniądze nie są jakimś argumentem za lub przeciw. A miejsce gdzie mieszkam jest dalekie od nizin,  w promieniu 50 km są tysiące zjazdów i podjazdów o nachyleniu 10-20%, sporo jest też mocniejszych. 

Ja nie używam tych hebli,  jedyne co mam to opinie użytkowników. Gdyby ktoś zapytał co zrobić to zaproponowałbym np bb7. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...