Skocz do zawartości

[Zegarek] Poszukiwanie zegarka do 1200zł


TenSebastian

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, nie jestem w 100% przekonany czy to odpowiednie miejsce, ale z racji dużej puli bardzo doświadczonych i aktywnych (fizycznie i nie tylko :) ) osób na forum spróbuję zaczerpnąć od Was doświadczenia i wiedzy. 
Poszukuję zegarka "sportowego" do kwoty ~1100-1200zł.
Moja główna aktywność to bieganie, do tego dojdzie mam nadzieje, że w najbliższej przyszłości jazda na rowerze.
Na samym początku nie planuję kupować liczników rowerowych ani mierników mocy, a więc chciałbym by zegarek był możliwie jak najbardziej nastawiony na główną aktywność czyli bieganie, ale również możliwe silnie pokrywać kwestie rowerowe.

Głównym typem był i jest Forerunner 245 bez muzyki, bo raczej mnie ta opcja nie interesuje (i nie bardzo mieści się w budżecie), ale może polecacie któregoś z Garmin'ów z jakiegoś powodu bardziej? 

Z góry dziękuje za każdą odpowiedź i sugestie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja długo używałem (około 5 lat) Forerunner 735tx. Też kupiłem go do biegania, a potem przesiadłem się na rower. To prosty zegarek. Ma bieg, rower i pływanie, akurat tylko to co było mi potrzebne. Zegarek jest plastikowy, więc ani na do kościoła na sumę, ani na wyrywanie lasek się nie nadaję ;), ale za to jest lekki. Nie wiem tylko czy jeszcze jest dostępny w sprzedaży, ale pewnie ma jakiś następców.   Ja go wymieniłem tylko dlatego że padła mi bateria, i to dość nagle i drastycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Odkopię temat, ale od siebie polecę jako zegarek uniwersalny Garmina Vivoactive.

Sprawdził się na rowerze, w bieganiu, podczas wędrówek, na basenie i siłowni. Zapłacę nim w sklepie, jest w miarę mały więc specjalnie nie rzuca się w oczy. Poza jednym przyciskiem obsługa dotykowa, al wg mnie za te pieniądze to idealny kompromis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...