Skocz do zawartości

[Tenis] Jaka rakieta?


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Ostatnio wróciłem do gry w tenisa. Chociaż słowo gry, to za dużo powiedziane. Mam obok siebie dobrze zabezpieczoną ścianę, gdzie można naprawdę solidnie poodbijać.

Rakieta którą mam teraz, to jakiś "Wish", na dodatek w wersji Juniorskiej. Ma już z 20 lat, owijka odlazła, żyłki ( to się nazywa naciąg?) się non stop krzywią itd. Nawet ja jako kompletny amator bez pojęcia, jestem w stanie stwierdzić że ta rakieta bardziej przeszkadza niż pomaga.

Nową rakietę chcę kupić w Decathlon. Bo blisko, można obejrzeć itd.

Nie znam się na tym, ale firmę Head kojarzę. Najtańszy model w Decathlon to ten poniżej:

https://www.decathlon.pl/p/rakieta-do-tenisa-head-challenge-elite-lite/_/R-p-X8534843?mc=8534843

Zakładam że jest ona sprzętem znacznie powyżej moich możliwości, więc te 250 zł to jest maksymalna kwota jaką chcę wydać.

Teraz pytanie. Brać tą Head, czy któryś z modeli Artengo, czyli chyba marki Decathlon. Co sądzicie? Chcę sprzęt na lata. Nie będę grał jakoś bardzo często, ale raczej stawiam na produkty dobrej jakości, nawet jeżeli ma być to podstawowy model.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...