Skocz do zawartości

[video] Rowerem z Beskidu Żywieckiego w Bieszczady


nbk

Rekomendowane odpowiedzi

Zamiast filmu wolał bym ślad z GPS, kilka-kilkanaście fotek z komentarzem i ewentualnie jakąś dłuższą relację dla chętnych do poczytania.

Zejdźmy na ziemię - takie filmy ( widzę, że ponad pół godziny) to oglądają tylko ich autorzy :)

 

Edytowane przez lewocz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Q_u napisał:

Gdzie to Ty tam byłeś w Bieszczadach? Zobacz co wyznacza Bieszczady geograficznie.

Wystarczy przeczytać post, z którego wynika, że to relacja z pierwszego dnia, z trzech, więc Bieszczady się jeszcze pojawią ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem czy to jest takie skomplikowane, że cała trasa ma kilka dni a widzimy pierwszy odcinek do Starego Sącza? Może czas ruszyć łepetyną zamiast krytykować bo nie chce się oglądać albo dać sobie na wstrzymanie. Połączenie kilku punktów na mapie bo autor podaje dokładnie jak jedzie to widzę już przerasta i trzeba koniecznie wrzucić ślad GPS... Nie ma śladu bo to nie materiał dla śmierdzących leni. 

Od siebie z przyjemnością obejrzałem kolego pierwszą część i aż wróciły wspomnienia z moich długich dystansów. Co mogę zasugerować na przyszłość jak i może innym to nie wleczcie się tą syfną czasem mocno ruchliwą szosą Zubrzyca-Jabłonka. W 13:13 sek widać po zjeździe z Krowiarek z prawej przepiękną drogę tak zwany "Rajsztag" do Lipnicy Przywarówki i dalej Jabłonki. Droga osobliwa bo niedostępna dla wszystkich samochodów z Polski i ze strefą ruchu. 

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, lewocz napisał:

Zejdźmy na ziemię - takie filmy ( widzę, że ponad pół godziny) to oglądają tylko ich autorzy :)

Dzięki za uwagę. Akurat tyle miałem materiału, więc faktycznie trochę tego wyszło, ale myślałem, że w ten sposób relacja będzie pełniejsza (chociaż jeszcze pewni widzowie, powiedzieli, że pokazałem zbyt mało szczegółowo :D ). Mimo wszystko ciężko wycelować jaka długość materiału jest odpowiednia, więc jednym będzie się podobać innym nie 😛 

Ślad jest wrzucony pod filmem w opisie na Stravie, więc można się też przekierować bezpośrednio z forum :)

4 minuty temu, Tyfon79 napisał:

Od siebie z przyjemnością obejrzałem kolego pierwszą część i aż wróciły wspomnienia z moich długich dystansów. Co mogę zasugerować na przyszłość jak i może innym to nie wleczcie się tą syfną czasem mocno ruchliwą szosą Zubrzyca-Jabłonka. W 13:13 sek widać po zjeździe z Krowiarek z prawej przepiękną drogę tak zwany "Rajsztag" do Lipnicy Przywarówki i dalej Jabłonki. Droga osobliwa bo niedostępna dla wszystkich samochodów z Polski i ze strefą ruchu. 

Dzięki, miło słyszeć :) Co do trasy to za bardzo nie znam tamtych terenów, więc fajnie, że dajesz taką podpowiedź bo pewnie do Zakopanego jeszcze nie raz się wybiorę ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, nbk napisał:

Wystarczy przeczytać post, z którego wynika, że to relacja z pierwszego dnia, z trzech, więc Bieszczady się jeszcze pojawią ;)

Widzę tytuł: Rowerem z Beskidu Żywieckiego w Bieszczady

a filmu: Żywiec - Zakopane - Stary Sącz

nijak się tego nie da połączyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@nbk ja to wszystko wiem bo brakowało na niej dawniej asfaltu ale obecnie jedzie się wybornie i jakie widoki. Obecnie ta droga to tylko odcinek dłuższej trasy rowerowej idącej aż na Słowację przez przejście Winiarczykówka-Bobrov. Gdyby nie Covid i te durne Słowackie przepisy to tym wariantem przez Namestovo-Trstenę do Chochołowa jest o wiele lepiej pod każdym względem i bezpieczeństwa i widokowo. Czesio Lang też mógłby tu puścić wyścig ale to dla niego za skomplikowane i trochę zadupie wiec pewnie nie wypada. 

A sentyment mam bo twój odcinek Sucha-Tylmanowa to taki sam jechałem na moją 300 setkę. 

Edytowane przez Tyfon79
  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam na 2 odcinek :) Tego dnia dałem się do Wetliny (przez Gorlice, Nowy Żmigród i Komańczą). Tym samym wjechałem na Wielką Pętlę Bieszczadzką i jednocześnie pierwszy raz życiu zagościłem w pięknych Bieszczadach.

https://www.youtube.com/watch?v=nXxNKg3OyDs

Zachęcam do komentowania i jeżeli materiał przypadł Wam do gustu, do udostępniania dalej :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i przyszedł czas na ostatni odcinek. W mojej ocenie był to najfajniejszy etap, ale to może dlatego, że pierwszy raz gościłem w tamtych rejonach. Ocenę pozostawiam Wam ;) Zadowolenie z tej trasy mogła zachwiać jedynie nieciekawa sytuacja pod koniec trasy, ale czy zachwiała? Sami zobaczcie ;D

Jednocześnie chciałbym podziękować za wszystkie oceny i komentarze pod filmami. Do zobaczenia na trasie!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...