Skocz do zawartości

[Budżetowy rower crossowy] do 1600-1700zł?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Kompletnie jestem zielony w temacie, więc proszę o pomoc w wybraniu roweru crossowego. Wzrost to 186cm, waga 90kg, więc rama raczej 21"? Jak na razie mam dwóch kandydatów, a mianowicie Kands Crossline 1100 i Kross Evado 2.0. Jakby znalazł się w podobnej lub ciut większej cenie inny, ciekawszy model, to chętnie go rozważę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W zeszłym roku kupiłem właśnie model kands crossline 1100. O ile od tamtego czasu na jaw wyszło, jak słabą miałem wiedzę na temat rowerów (dobór rozmiaru, ustawienie siodełka, manetek itp), to sam rower spełnia swoje oczekiwania. Także mam 186 cm wzrostu, a waga w zależności od sezonu wahała się między 85 a 90 kg. Jeżdżę nim, po asfaltach i po polnych drogach, jak najbardziej jestem zadowolony. Z uwagi na typ roweru jest on bardzo uniwersalny. 
Śmiało mogę go polecić, to raczej budżetowa opcja i nie robię długich wypraw (nie przebiłem jeszcze 30km ;) ), ale myślę, że dbając o sprzęt regularnie i uczciwie posłuży jeszcze wiele lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh. Właśnie dokonałem zakupu tego modelu. Nie potrzebuję nie wiadomo jakiegoś super roweru, ponieważ będę nim najczęściej jeździł w soboty i w  niedzielę maks. 50km, głownie asfalt i trochę szutru ze ścieżkami leśnymi. Jedynie co się dowiedziałem o rowerach (nie jeździłem rowerem ponad 10 lat!), to że trzeba dobrać rozmiar ramy i żeby była kaseta. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...