Skocz do zawartości

[Mazury] weekend 27 - 29.08, ok. 50 km dziennie


Fenix_na_rowerze

Rekomendowane odpowiedzi

Wokół Niegocina to jakaś porażka - drogą z autami - i to jest ruchliwa droga. Jeszcze wkoło Mamr i jeziora Swięcajty, bunkry w Mamerkach ... ale tego nie ma w planie. 

Generalnie północne jeziora sa ciekawsze żeglarsko od południowych kiszek ale południowe chyba o wiele ciekawsze rowerowo. Z bazą w Mikołajkach czy Rucianem ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podatki. Albo po prostu przekręt.

Ale przyznam - trochę mnie zdziwiłeś zainteresowaniem takim touringowym wypadem :) Służę lepszymi GPX-ami :) A z 550 to jest niezły hotel z niesamowitym śniadaniem, choc ja najbardziej lubię namiot i dobre pole namiotowe z czystymi sanitariatami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za sympatyczne komentarze. Jestem tu świeżakiem, eventy organizuję od dawna, pierwszy raz rowerowy.  Moja oferta jak i zdjęcie są prawdziwe i zdziwiłam się, że ktoś wykorzystuje je w necie. ale jak wiemy net to śmietnisko. Również pełne hejtu, tak samo jest tu. Zdejmę dziś to ogłoszenie, bo chyba nie o to w tym wszystkim chodzi. Zrzutka jest na noclegi o na pilota wycieczki. Pozdrawiam wszystkich miłośników dwóch kółek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie można było tak od razu? Dziwnie się Pani zachowuje. Myślałem jak zapełnić czas, bo będę Ełku w okolicach przełomu miesięcy. Ale hm, kwota 550 zł za 2 noclegi i 110 km to sporo za dużo. Dziękuje.

Na Pani miejscu zrobiłbym coś z tym, że Pani zdjęcia latają po internecie. To przykra sprawa i wg. mnie trzeba z tym walczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kolega znalazł to i Ty znajdziesz. Myślę, że liczne wcielenia wzięły się tak samo jak wzięło się zdjęcie rowerów nad Zalewem Sulejowskim. 

Na drugi raz

- przedstaw się,

- wrzuć link do swojej strony, opisz szczegółowo ofertę, gdzie noclegi. Może w jakims supe rhotelu bo po sezonie na Mazurach to nocleg kosztuje 30 zł od łożka.

- przejedź trase która proponujesz i znajdź jakąś fajną przede wszystkim. Wrzuć prawdziwe foty.

- ofertę przedstawiaj publicznie a nie cichcem - chyłkiem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, cenne uwagi.

Zdjęcie nad Zalewem zostało wykorzystane zgodnie z przeznaczeniem, gdyż zostało dodane do banku zdjęć z możliwością wykorzystania.

A jeśli jakieś zdjęcia krążą po internecie to należy najpierw sprawdzić/powiadomić autora wpisu, a potem go oczerniać. Łatwo jest coś w 10 sekund zamieścić. Internet prawdy Ci jednak nie powie...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem dla Pani, ale to Pani spowodowała, że wystąpiły wątpliwości. Dlaczego ta otoczka tajemniczości z "info na PW"? Tak poważnie podchodząca osoba do biznesu nie robi. Dobrego dnia. Jak uda się Pani obniżyć cenę dość znacząco to Proszę o PW do połowy sierpnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedna rzecz. Noclegi po 30 zł mogą być tanie, ale nie oznacza to, że fajne. Z drugiej strony ja też lubię rozwiązania typu namiot i przygoda, przyroda i zero komerchy, ale tutaj jest inne założenie. Jeżeli komuś się nie podoba, nie zmuszam i nie namawiam, tak jak nie namawiam do kupowania sprzętu rowerowego z najwyższej półki. Pozdrawiam 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądeczczyzna płaciłem w czerwcu za nocleg 45 i drugi 50 zł. W tamten weekend niedaleko Przemyśla 40 zł. Na koniec sierpnia mam okolicach Bydgoszczy za 50 zł i w Ełku  3 dni za 160 zł. Może mam za niskie wymagania, nie wiem, ale mi potrzeba łazienki i łóżka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Fenix_na_rowerze napisał:

Jeszcze jedna rzecz. Noclegi po 30 zł mogą być tanie, ale nie oznacza to, że fajne.

Problem w tym, że wciskasz ciemnotę i sprzedajesz kota w worku z podwędzonym komuś zdjęciem bez dokładnego opisu. Rozumiem -  nie masz cienia pojęcia o tym co robisz bo robisz to pierwszy raz ale są granice szemranej oferty. 

18 minut temu, Q_u napisał:

Zdarzało mi się podróżować i naprawdę za 40-50 zł można znaleźć świetny nocleg.

100 zł. za parę w dwójce to taki standard w B&B z oceną na booking.com powyżej 9. Raczej bez prowizji booking bo przy nich allegro toinstytucja charytatywna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...