Skocz do zawartości

[5000] szosa


Rekomendowane odpowiedzi

Szukam roweru szosowego, brałem pod uwagę:

1/Romet Huragan 4,

2/Merida

3/Giant

4/jakiś Decathlonowski ostatecznie, 

5/ w ramach marzeń- Bianchi, Pinarello ;)

Nie chce używki

Rama alu, 2 blaty 52/36 ew. 50/34, tylnia duża min. 28, opony min. 25 a najl. 28C, dobrze jakby można było dołożyć błotniki (acz niekoniecznie), mogą być hamulce szczękowe, bardzo preferowany cały osprzęt w grupie (najlepiej Tiagra, o 105 raczej nie ma co marzyć w tym budżecie)

Teren częściowo pagórkowaty

Mam dobrą kondycję ale jestem zdecydowanie amatorem.Mam 186 cm wzrostu, 70 kg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby dołożyć 2k na 7tys to pewnie coś ciekawego w 105tce by znalazł i z hamulcami tarczowymi, rama dalej alu.

?

CZy np. Cannondale Model: Synapse 105 nie ma przełożeń "emeryckich" jak to mówi król rowerów ;)

Mechanizm korbowy FSA Gossamer Alloy, BB30, 50/34
Suport Cannondale BB30
Kaseta Shimano 105, 11-34, 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Na minus hamulce tektro, ciężko powiedzieć jak to będzie działać

Genialne r7000 da się kupić tanio bo za 300zł, a jak w ogóle chce się po taniości to komplet potenza (niewiele słabsze niż r7000) są za 200zł i są przyzwoitym wyborem. Więc jak się okaże, że te tektro to standardowe dla tanich tektro słabe hamulce to wymiana nie rozpruje portfela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeśli miałby "wszystko shimano" to co? Jakaś gwarancja dobrej jakości? Jak każda firma mają lepsze i gorsze produkty. Akurat to, że nie ma np. piast shimano to nie wada, łańcuchy szeroki temat - każdy lubi coś innego ale kmc nie są wcale niższej jakości, o hamulcach już pisałem, uj wie jak to działa

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...