Skocz do zawartości

[do 3500] trochę trudniejszy teren


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, co jeszcze mógłbym rozpatrzeć do jazdy w lesie, lekkim i trochę trudniejszym terenie, bardziej wymagającym niż ścieżki w lesie. 

Na razie musi być to Hardtail żeby był też użyteczny w rodzinie (fotelik z tyłu) a gdy będę miał chwilę musi mi umożliwić odnowienie pasji. 

Na razie myślałem o:

Kross level 4.0 

Cannondale trial 29

 

Dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołóż do tego:

https://www.decathlon.pl/p/rower-gorski-mtb-29-cali-rockrider-xc-100-deore/_/R-p-330066

Amortyzator powietrzny daje o wiele większe możliwości jeśli chodzi o ustawienie go pod swoje preferencje, bo tylko zwiększasz lub zmniejszasz ilość powietrza. 

Jeśli metalowa sprężyna okaże się zbyt twarda/miękka, żeby wystarczyła regulacja pokrętłem, to trzeba ją wymienić.

 

A zamiast fotelika polecam przyczepkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, byłem w decathlonie dzisiaj. Przymierzyłem się do niego, super. Ale dostępne najwcześniej w połowie września a ten który mieli był do wypożyczenia... A co powiecie o Giant talon 1? 

A poprzedni rower mi ukradli więc szukam na juz żeby sezonu nie zmarnować sezonu więc połowa września odpada a sklepy puste... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przekonuje mnie widelec. 

Do wyboru jest albo Judy na metalowej sprężynie, albo jakiś amortyzator powietrzny sygnowany logiem Gianta, z którego serwisowaniem może być duży problem.

 

Jeśli nie jesteś pod ścianą, to najlepiej poczekaj do tego września.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Specyfikacja wygląda zaskakująco dobrze.

W trudniejszym terenie powinien się spradzić lepiej niż ten RR.

 

Przy 140mm skoku Recon może być dość wiotki, ale za te pieniądze to i tak spora okazja, bo nawet Decathlon nie oferuje niczego podobnego w tej cenie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super, dzięki za pomoc. Myślę, że to będzie mój wybór. Zamówiłem go, jutro się do niego przypasuje. Podzespoły bardzo mi odpowiadają jak również cena. Jedynie te malowanie jak 10letni wygląda. Ale nie to jest ważne :) gdyby ktoś miał jeszcze jakieś sugestie to bardzo proszę. Jeszcze doba do odbioru, zawsze mogę zmienić zdanie jeśli podsunięcie jakiś ciekawy pomysł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...