Skocz do zawartości

[kaseta] Shimano HG 51 jak jest zapakowany oryginał


Plaster

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Wszystkim, 

Chciałem ostatnio zakupić kasetę Shimano HG 51 - 8. 

Pomijam fakt, dostępności i kosmicznych cen, ale chciałbym zapytać, jak powinna być zapakowana oryginalnie taka kaseta? 

Pytam i cześć sprzedawców ma je, że tak powiem luzem, inni mają w woreczku, bądź w woreczku z tekturka, a jeszcze inni kartonowe pudełko - to ostatnie zauważyłem jest najdroższe. 

Nie chciałbym kupić jakiejś podroby, ani też dziwnie przepłacać za kartonowe opakowanie. 

Stąd moje pytanie, jak jest to oryginalnie pakowane i jaka jest/powinna być normalna cena takiej kasety. 

Z góry dziękuję i pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ósemki najczęściej są zapakowane w woreczek z tekturką, rzadko są to kartonowe pudełka, z reguły w przypadku droższych modeli, np. kaset Claris. A cena? Kiedyś kaseta kosztowała 45-55 złotych, teraz to chyba do stówki dochodzi. 

Kasety luzem też się trafiają - ale jak rozpoznać tzw. OEM od potencjalnej podróbki - nie wiem, jeszcze tych drugich nie widziałem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shimano oferuje kasety w różnych konfiguracjach.

Tańsze grupy tak jak przedmówca napisał są pakowane w worek foliowy z tekturową etykietą.

Droższe są pakowane w firmowym kartoniku z nadrukowaną specyfikacją

Ale sporo jest oferowanych w pudle po 10 szt i te są sprzedawane luzem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...