Skocz do zawartości
  • 0

Korba grx 810 2x i 1x


Gość GRXssie

Pytanie

Gość GRXssie

Hej,

Kojarzycie ile kosztowały korby GRX przed  erą Covid19 ? Czy aktualne ceny za 2 blaty 880pln i za singla 800pln to jest jakos zbizony  poziom cenowy do drugiej połowy  2019 ? Idenyne co udalo mi sie odgrzebac w internetach, to ze niby 225USD (cena chyba ta sama dla obu wersji 1x 2x) ... a  na tamten  czas dolar byl zdaje sie po 3,84pln ...co daje poziom zblizony do obecnego.... Troche sporo jak zza korbe klasy 5800... ja rozumiem ze moda itd... ale jescze rok temu mozna bylo kupic ultegre r8000 za mniej niz 700pln.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość GRXssie

Hmmm, to mnie teraz zabiłes...jestem wlasnie na etapie kompletowania klamotów do Gravela, w zasadzie to juz wszystko mam...czekam na ramę... zamowiona w Kwietniu ... odbior we wrzesniu... ;-))

I zastanawiam się jeszce nad tym czy by nie dokupic dokupic singlowej 810... aktualnie mam na przod R8000 46/36, ale hmmm to 1x mnie meczy :P  ale czuje ze ktos chce mnie pojechac na kase.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GRXssie

I tez ciekawe jest to, ze 810 2x jest praktycznie w cenie 1x... chyba lepiej kupic 2x, dokupic za 200pln 40T i pogonic to co z 2x zostało :P Komplet tych srubek to 50pln na alledrogo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Gość GRXssie napisał:

chyba lepiej kupic 2x, dokupic za 200pln 40T i pogonic to co z 2x zostało :P Komplet tych srubek to 50pln na alledrogo.

880 + 200 =1080, musiałbyś sprzedać 31T + śrubki za 280PLN, chyba się nie da

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GRXssie

No i ten 48T tez... wywalam wszystko z 2x i wstawiam 1x 40T zostawiajac jeden komplet srubek.

Wogole to stopniowanie 810 jest słabe.... wolalbym 46/30 z rx600 ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...