Skocz do zawartości

[do 2000zł] Crossowy/ miasto - Orkan 3M, Integral V3, evado 2.0, Navigator?


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wam, 

Poszukuję roweru dla siebie, przeznaczony głównie do jazdy po mieście, dojazdy do pracy, na siłownie czy w wolnej chwili na miasto.

Mam 178cm wzrostu, 75kg wagi.

Z rowerów które sam przeglądałem wpadły mi w oko następujące rowery crossowe:

 

Czy któryś z nich, waszym zdaniem, jest warty uwagi i jeżeli tak to który wybrać? Czy polecacie coś totalnie innego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Niestety żaden, ponieważ wszystkie mają pseudo amortyzatory. Ciężkie, zbędne do miasta i po prostu problematyczne. Szukaj czegoś ze sztywnym widelcem u Marin https://www.marinbikes.com/pl/bikes/type/fitness-transit

Nastaw się na to, że z uwagi na sytuacje rynkową w tym sezonie może nie być możliwy zakup sensownego roweru. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę żaden. Na czym i w jakim terenie jeździłeś wcześniej, że uważasz amortyzator za niezbędny? 

Obejrzyj ten materiał, a jeśli nadal uważasz amortyzator za niezbędnik to niestety musisz zwiększyć budżet dwukrotnie. 

Możesz zapytać w Lazaro czy złożą Ci rower ze sztywnym widelcem. Żona ma Integrala V1 ze sztywnym. Kosztował 800 zł w 2018 i za te pieniądze nie mogę narzekać. I o Lazaro dalej: Zdaje się, że w tegorocznym są te same obręcze, całkiem się trzymają i pozostają proste. Szprychy natomiast już rdzewieją mimo suchego przechowywania. Jeśli będziesz dbać o napęd, posłuży przy spokojnej jeździe w mieście. 
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...