Skocz do zawartości

[Złamanie] Złamanie łokcia z przemieszczeniem - przebieg leczenia


Rekomendowane odpowiedzi

@wkg  Po takim cytacie

Cytat

Ręka mnie napier... non stop mimo leków. Spuchła do granic możliwości aż do palców i bardzo mrowieje. 

To raczej jak najszybciej do lekarza sugerować a nie dodawać, otuchy, że po operacji tak może być. Może nie powinno, ja tego nie wiem, dodać otuchy to można, jak sprawę wyjaśni i zechce pogadać o rekonwalescencji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, wkg napisał:

Ja wiem jedno - gdyby nie research po ludziach dziś mógłbym zapomnieć o nartach i rowerze. 

No i to jest właśnie to zdanie, które tak boli i o które często jest jatka. Tylko forum choć nie każde bo są takie gdzie wielu się zna jednak jest anonimowe. Sąsiad z podobnym przypadkiem, brat, ktoś z rodziny czy kolega już anonimowy nie jest. Nie zlewa się go i też nie chce być zlewanym. Normalnie się rozmawia, radzi a już na pewno szuka tego profesjonalisty z prawdziwego zdarzenia. Nie mniej mnie śmieszy raczej fakt, że jak pisałem cichutko i ani się waż o cokolwiek zapytać. I to po czasie gdzie dostanie się do lekarza przed długi czas było nazwijmy to delikatnie utrudnione. 

Z ciekawości bo jeden z forumowiczów jako chyba kiedyś fan agresywnej jazdy i parę x połamany wchodzę na endurotrophy i co się tam ukazuje w dziale pogaduchy i poddziale zdrowie. Jednak jest dyskusja bo non stop ktoś się łamie. Może czasem idąca za daleko ale jednak się rozmawia. Kto nie chce nie zabiera głosu a nie wydaje mi się też by to było znachorskie grono lub coś w stylu stara baba powiedziała starej babie jak ją łamie w krzyżu. 

Edytowane przez Tyfon79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...