Skocz do zawartości

[nakrętka] kontrująca/kasująca luz do korb Sram DUB


TheJW

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś z Was posiada zbędną nakrętkę kontrującą/kasującą luz do korby SRAM z osią DUB? Może wala się komuś gdzieś jakaś uszkodzona korba na części?

Numer części i nazwa w katalogu producenta:
11.6418.001.001
BOTTOM BRACKET PRELOAD ADJUSTER KIT DUB

Jako, że nakrętki są wykonane z gównolitu, moja wczoraj dokonała żywota, pękając przy śrubie. Niestety nowej nigdzie nie znalazłem - w krajowych i zagranicznych sklepach "brak na stanie". 😕 Trochę głupio, że z powodu takiego śmiesznego elementu mam unieruchomiony rower... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sbike jest pod BB30, ja potrzebuję pod DUB.

A to na Allegro znalazłem chwilę po wstawieniu posta, tyle że z zasady nie kupuję u takich Januszy biznesu. :) Ta nakrętka kosztuje 15 zł, maksymalnie 20. Znalazłem w jeszcze jednym sklepie, ale opis jest taki, że nie wiem, czy to nakrętka, czy spinka do łańcucha, a kontaktu brak. :D
https://prestosport.pl/lancuchy-sram-do-kasowania-luzow-na-korbie,c31,p6417,pl.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie odbierają, nie odpisują. Zamówiłem przed chwilą, chociaż nie mam pewności, czy na pewno to co potrzebuję. ;) Numer producenta i EAN wskazują jednoznacznie na nakrętkę kontrującą, ale opis i kategoria wprowadzają niepewność... ;) Okaże się jak przyjdzie, najwyżej będę miał zapasową spinkę do łańcucha. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety, nie przyszła ani nakrętka, ani spinka. :) Wysłali tyko chwyty, które przy okazji zamówiłem, i paragon na mniej niż 1/4 kwoty zamówienia...nie wiem na co liczyli...

Tak więc spawa nadal aktualna - jeśli ktoś coś ma, jakieś zapasy, uszkodzone korby DUB, proszę o info. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie nie ma, a czekać na dostawę z zagranicy nie mam czasu, więc podjąłem próbę naprawy. Wychodzi na to, że skuteczną, chociaż okaże się po złożeniu korby do kupy. Potrzebowałem trochę kleju błyskawicznego, elastycznego plastiku i cierpliwości. :)

Do zamknięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia: - Przedmiot/y, których dotyczył temat został/y sprzedane/kupione - Autor tematu poprosił o zamknięcie tematuJeżeli masz jakieś wątpliwości dotyczące usunięcia tematu, skontaktuj się z moderatorem, którego nick widnieje przy tym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...