Skocz do zawartości

[rower MTB HT] Merida Big.nine 500 lite M, 2021


radzique

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Rower kupiony 1 kwietnia w salonie Mróz Rowery w Poznaniu, model 2021, rama M. Ja mam 176 cm i pasuje idealnie

Przejechane jakieś 600 km po WPN, zrobiony i wbity w książkę przegląd zerowy. Gwarancja na ramę wypełniona przez stronę Meridy.

Wymienione tydzień temu klocki z tyłu. Dorzucam dwa komplety oryginalnych klocków Shmiano. Wszystko chodzi idealnie i cichutko, napęd regularnie czyszczony itd. Rower nie zaliczył żadnej wywrotki ;)

Sprzedaję ponieważ przesiadłem się na fulla szybciej niż myślałem. Więcej zdjęć dopiero zrobię, ale wrzucam póki co to co mam.

Na zdjęciu jest amortyzowana sztyca Suntour NCX, która nie jest w zestawie, chyba, że ktoś dopłaci za nią. Będzie orygnialna sztyca Meridy.

Pedały do sprzedaży też inne.

Jak co to zapraszam, odbiór tylko osobisty w okolicach Poznania. Mogę ewentualnie podrzucić w jakimś sensownym dystansie. 

Specyfikacja jest tutaj:  BIG.NINE 500 LITE - MERIDA BIKES (merida-bikes.com)

Cena 4699 pln

Przechwytywanie2.JPG

Edytowane przez radzique
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • Mod Team

Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia: - Przedmiot/y, których dotyczył temat został/y sprzedane/kupione - Autor tematu poprosił o zamknięcie tematuJeżeli masz jakieś wątpliwości dotyczące usunięcia tematu, skontaktuj się z moderatorem, którego nick widnieje przy tym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...