Skocz do zawartości

[pozycja] świeżak, źle dobrany rozmiar roweru ?


DabiKubi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

A nie masz przypadkiem 183 cm ?
Pytam, bo jakoś na zdjęciu nie widzę tych 19", które zazwyczaj są dla osób wyższych niż 173 cm.
Jeżeli uważasz, że nie jest niewygodnie, nie odczuwasz dyskomfortu ( np. cierpnące dłonie itp. ), a z tego co widzę, to preferujesz raczej jazdę rekreacyjną - nie zmieniałbym w takiej sytuacji nic.

PS
Staraj się używać dużych liter na początku zdania ( poprawiłem + parę literówek ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

173 ale nie ukrywam że fajnje by było mieć troche więcej :)

 

Rekracyjnie ale też zjazdy , skakanie , błota (wiadomo nie przekraczając granic zdrowego rozsądku). Nie wiem tak naprawdę ile moge sobie pozwolić z ttym modelem .

 

Przy okazji chciałbym spytać czy   SPD będzie odpowiednie przy jeździe w lekkim terenie I po za nim mając za sobą przyczepke z dzieckiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dziwne bo 19" powinno być dla cienie za duże , a na zdjęciu wygląda że jest ok . Pozycja nawet dość wyprostowana . ???  To na pewno 19" ? Przy twoim wzroście podałeś dość dużą długość nogi więc tułów powinien być raczej krótki czyli pozycja wyciągnięta . ?  Patrząc na zdjęcie ja może zmieniłbym mostek na ciut dłuższy ale to indywidualna sprawa . Pojeździsz to sam poczujesz czy nie chcesz bardziej pochylić się nad kierownicą .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...