Skocz do zawartości

[karbon] zaprawka lakiernicza


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

mam pytanie - gdzieś w transporcie albo przy zakładaniu koła powstał u mnie odprysk na karbonowej goleni. Widelec lakierowany na połysk. Ponieważ mam nerwicę natręctw związaną z tym odpryskiem, mam pytanie czym można to zabezpieczyć? Czy może to być zwykła zaprawka kupiona w sklepie motoryzacyjnym? Czy dawać jakiś podkład? Ubytek jest niewielki ale wolałbym to zabezpieczyć:

20210710_113317.thumb.jpg.c4614c28dbf7909774d97ad74c0befd1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sziva

Dzięki, jakoś nie pomyślałem o lakierze do paznokci :) Ale tak czy siak - pozostaje pytanie czy takie zaprawki można wykonać bezpiecznie na takim materiale - bo i lakier samochodowy i do paznokci mogą mieć jakieś niewskazane składniki... Chociaż palce chyba bardziej wrażliwe od blachy... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojedź do mieszalni lakierów samochodowych. Dobiorą Ci lakier i dorobią 100 ml gotowego (baza + bezbarwny), a do tego dostaniesz utwardzacz. Mieszasz małą ilość, nakładasz kropkę i gotowe.

Tylko poszukaj sklepu żeby Ci dali to co napisałem. W niektórych wcisną Ci bazę która nigdy nie zaschnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...