Skocz do zawartości

[Rower] słuchawki podczas jazdy.


Rekomendowane odpowiedzi

Ale jest od Garmina, kosztuje prawie tysiaka, potrzebuje do współpracy sprzętu za co najmniej drugie tyle i wszystkie recenzje jakie widziałem piszą, że słabo sprawdza się w ruchu miejskim. +2000 pkt na Gassach ;)

Poza tym jest też wersja bez lampki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smartfony to jest nowa jakość. Ostatnio robię na koniec jazdy, już pod domem prawie, podjazd pod wiadukt kolejowy. W drugą stronę leci młoda dziewczyna, lat nie wiem, 14-15. Smartfon w ręce i zjeżdża. Ja tam jak zjeżdżam to max skupienie, 40 km/h lekko mam, bo jest wysoko i stromo. Ona beztrosko jedną rękę na kierownicy trzyma a oczy w ekranie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ostatnio, jadąc do pracy, mijałem niunię, które strzelała sobie selfie podczas jazdy. Można? Można 

 

Natomiast w kwestii słuchawek, to ja zawsze z, ponieważ zdecydowanie lepiej mi się jeździ, kiedy coś mi w uszach gra. I nie jest tak, przynajmniej w moim przypadku, że skupiam się na muzyce. Są odcinki, kiedy mogę sobie  a to pozwolić w większym stopniu, ale nie całkowicie, a są takie, kiedy odcinam się od tego co mam w słuchawkach, bo tego wymagają okoliczności. I jeżdżę praktycznie tylko w mieście. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W chłodniejsze dni, ale nie takie że trzeba zakładać już czapkę na głowę, słuchawki Koss Prta Pro robią za taką mini czapkę na uszy, jest cieplej potwierdzam  :thumbsup:  Po drugie. Koss Porta Pro to słuchawki takie inne, słyszymy wokół co nas się dzieje, i zarazem komfortowo można słuchać muzyki. Szkoda że na zawodach nie można zakładać słuchawek zamiast kasku :D no dobra, troszku za bardzo pojechałem. Na obecną chwilę nie ma rynku ( chyba ) lepszych zewnętrznych słuchawek na uszy na rower.    

7 godzin temu, Joker86 napisał:

Nie ma się czym chwalić 👎

A co, nie ogarniasz dwóch czynności na raz, jazda rowerem i słuchanie muzyki na słuchawkach  ? :P Chyba nie lubisz muzyki, nawet na rowerze :P 

Mam też taki czas kiedy ganiam bez słuchawek na rowerze, nawet nie zabieram ze sobą, także nie przez cały rok słucham muzyki na rowerze, trzeba czasami odpocząć od tego.    

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...