Skocz do zawartości

[Trek Domane Two Series] opinie, porady


Remigiusz1978

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Chciałbym kupić swoją pierwszą szosę. Od kilku lat jeżdżę na "fitnesie" z prostą kierownicą i oponką 32. Teraz chciałbym spróbować czegoś innego, mianowicie szosy z barankiem. Rzuciło mi się w oczy poniższe ogłoszenie:

https://www.olx.pl/d/oferta/trek-domane-two-series-szosa-roz-54cm-CID767-IDJCHK5.html/?reason=observed_ad

Chciałbym Was prosić o opinię o tym rowerze. Może któreś z Was wie np. jaką szerokość opony przyjmie ta rama, co są warte koła z powyższego ogłoszenia (i przy okazji, czy przełożenie kół z mojego obecnego "fitnesa" - alexrims DH19 z piastami Novateca i oponą 32mm to dobry pomysł), czy pozagrupowa korba to wielki minus, jak działa (i przy okazji jak sprawdzić, czy działa prawidłowo) system IsoSpeed, czy rama ma jakieś słabe punkty. Może będziecie wiedzieć z jakich lat pochodzi ten rower (lub rama - nie wiem, czy rower ma oryginalne komponenty, czy na ramie Trek'a został "zbudowany" na nowo).

Co do rozmiaru, raczej nie będę miał wątpliwości. Mam 174 cm wzrostu, a poza tym przed ostateczną decyzją przymierzę się do tego egzemplarza. Jeżdżę totalnie amatorsko, dla siebie, próbując przesunąć swoje możliwości coraz dalej, głownie jeśli chodzi o kilometry. Na obecnym rowerze jeżdżę dystanse po około 150 km. Chciałbym wygodnej szosy, z kilkoma opcjami chwytu, tak aby móc wygodnie przekraczać dalsze bariery :)

Z góry dziękuję wszystkim za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...