Skocz do zawartości

[smar do amorków] TermoPasty - smar do amortyzatorów


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Znalezione w necie https://termopasty.pl/produkty/smar-do-amortyzatorow/

Smar do amortyzatorów zapobiega pojawieniu się na nich korozji, czyści i konserwuje je, wydłużając tym samym żywotność. Brunatno-rdzawy preparat pokrywa spryskany za pomocą aerozolu element cienką warstwą uniemożliwiającą zatłuszczenie lub zabrudzenie pyłem. Jego specyfika pozwala zabezpieczyć nowy amortyzator oraz usprawnić działanie starego i bardziej zużytego. Smar o gęstości 50 g/cm3 chroni nie tylko części pojazdów, ale także innych urządzeń. Użyteczność produktu podkreślają również właściwości antykorozyjne.

Opak. 100 ml na Allegro 9,50 zł + dostawa. Dla porównania dobrze znany Brunox Deo 100 ml można kupić nawet za niecałe 15 zł, chociaż przeważnie jest  za ok. 20. Wnioski? Nawet firma elektroniczna wzbogaca ofertę o preparaty do rowerów :) Co z jakością tego smaru - nie wiem. Może ktoś używał i się wypowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale do jakich amortyzatorów? Rowerowych? Ciśnienia, uszczelnienia, materiały, pokrycie tłoka - wszystko to się różni. Ja w amorze rowerowym nie boję się korozji, a samochodowy jak najbardziej może przerdzewieć. Ja bym się bał użyć tego na foxa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...