Skocz do zawartości

[cross] Romet


Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie co sądzicie o tym rowerze Romet orkan 5m. Jestem nowy na forum i początkującym rowerzystą czy może polecacie coś lepszego w podobniej cenie. Rower będzie służył do jazdy po ścieżkach  rowerowych, asfalcie, i może czasami na wypad do lasku. Planuje robić nim tez dłuższe traski takie po 80km w przyszłości na pewno więcej. 
Wzrost 178 Waga 95

 

 

https://www.centrumrowerowe.pl/rower-crossowy-romet-orkan-5-m-pd25582/?v_Id=155211&gclid=Cj0KCQjw0K-HBhDDARIsAFJ6UGiZkEGZsnlFcxdeVSBPnviv1giP5FGZuqVFEaJn586_ca0_4hflwccaAoCWEALw_wcB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Giant to bardzo porządny rower. Miałem co prawda starszy model, ale o takiej samego geo przy 177cm bardzo komfortowy, pozycja typowa jak na  crossowym - coś pomiędzy mtb a trekkingiem. Siodełko na równi z kierownicą. Osprzęt wystarczający, w tej cenie lepiej mieć karbonowy sztywny wideł niż tani i ciężki amor. Plus na pewno za możliwość wsadzenia szerokich opon jak zechce Ci się jeździć po lasach i piasku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...