Skocz do zawartości

[3500] Który gravel? Triban 120, Aspre 1 czy Marin Gestalt?


Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam :)

W garym miałem tanie kółka zpiastami deore i obręczami bontrager, zamieniłem to na koła z piastami novatec i obręczami dt - dwa długie wyjazdy miałem zrąbane przez koła zaplecione na polecanych na forum elementach i przez dobrego fachowca (przy czym ostrzegał, że novatec to gówno), w tym roku wróciłem do starych kół i mam spokój.

Ale koła w tribanach są trudne, koleżanka, co to przez Patagonię pomykała na Tribanie używała dwóch sztywnych łyżek, żeby zdjąć lub założyć oponę w przypadku laczka. Seryjne opony są wzmacniane i dość grube i na takich może się człowiek zmęczyć, ja się męczyłem na dość popularnej obręczy xm319 z oponką panaracera tour guard plus, że o połamanych łyżkach parktoola na Vittoria Terreno ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj stałem się posiadaczem Marina Gestalt - jestem po pierwszych kilkudziesięciu km i na razie wrażenia są pozytywne. Bardzo ładnie wykonany rower i sprawia wrażenie mega solidnego. Na minus jest fabryczne siodełko chyba odlane z betonu i ta opona 32mm jak dla mnie chyba trochę za cienka, ale pewnie to już kwestia preferencji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...