Skocz do zawartości

[2500 zł] Rower crossowy


Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się nad zakupem roweru crossowego w przystępnej cenie (do 2500 zł). Pierwotnie rozważałem Unibike Flash GTS 2021 jednak jest on wiecznie niedostępny. Obecnie rozważam Riverside 500, Riverside 900, Lazaro Integrale V3 i Lazaro Quantum v4. Nie jestem bardzo wymagający jednak chciałbym by rower był solidny. Główne zastosowanie to przemieszczanie się po mieście, parku i lesie. Dobrze jakby nie było problemu z akcesoriami do roweru (głównie z błotnikami, lampkami, itp.). Co polecacie jako najlepszy wybór w tym przedziale cenowym. Nie wiem czy w przypadku rowerów z Decathlonu warto dopłacać do modelu wyżej, więc także do was kieruję to pytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jednej rzeczy chciałem się upewnić. Nie wiem jak profesjonalnie nazywa się ten parametr, ale mowa o maksymalnym "udźwigu" roweru, tj. jaką wagę może mieć maksymalnie użytkownik. Nie znalazłem tej informacji ani na stronie Decathlonu ani na stronie Lazaro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Decathlon tylko przy niektórych rowerach (ja znam jeden trekking) podaje DMC (dopuszczalną masę całkowitą), czyli pojazd + wszystko co na nim się znajduje. A ile ważysz?

Odnośnie Twojego przedostatniego wpisu to ja bym przemyślał rekreacyjne MTB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Między 83 a 87 kg. Waga mi się waha w tym  zakresie. Skrajnie 81-90 lg. Generalnie częściej jeżdżę jednak po ścieżkach rowerowych dlatego w pierwszej kolejności rozwazałem cross. Zdarza się jednak czasem po lesie jechać na Veturilo i jakoś daję radę, ale nie jest ot jakieś mocno komfortowe doświadczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...