Skocz do zawartości

[Spodenki + Koszulka] Polecani producenci


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Potrzebuję porady, jakich producentów brać pod uwagę przy zakupie spodenek z szelkami i koszulki. Budżet to około 250-300 zł za zestaw.

Do teraz moim głównym "sponsorem" był Decathlon, ale ceny wzrosły u nich makabrycznie, więc się w sumie średnio opłaca.

Patrzyłem na spodenki Rogelli Tyro, ale nie jestem pewny co to za wkładka. Ktoś wie?

Jakich innych producentów polecacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim budżecie to raczej jakiś "markowy" Chińczyk. Rogelli w tanich modelach jest kiepskie. Nawet te ich "Rogelli Team" prezentuje poziom materiałów i wkładki zestawu z Ali za 150zł. Zdarzają im się dobre rzeczy, ale nie za takie pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótka recenzja po odpakowaniu przesyłki. Porównanie mam do ubrań z Decathlon, średniej serii.

Koszulka Quest Magnetic: uszyta ładnie, nie widać jakiś oczywistych wad. Sprytnie ukryty suwak, także nie widać dodatkowej kieszonki. Materiał cienki, ale dość masywny. Przy rękawach i na dole ściągacze z guma. Odpowiada mi także rozmiarówka. Jestem bardzo szczupły a w końcu udało mi się kupić koszulkę która pasuje na długość i rozstaw ramion, a przy okazji jest bardzo opięta.

Spodenki Quest Stripe: Ponownie dość masywny ale cienki materiał. Zółta wkładka, chyba piankowa ale dość sprężysta. Bardzo dobrze się układa, bo w środku jest pusty pas dzięki czemu łamie się w kroczu. Według mnie ściągacz przy nogawce mógłby być ciaśniejszy o 0,5 czy 1cm. Spodenki pasują, ale jeden ściągacz jest nieco luźny. Trzeba nieco podciągnąć nogawkę i wtedy jest już ok. Co do wykonania zastrzeżeń brak.

Patrząc na ceny w Decathlon, stwierdzam że niestety cena nie idzie aktualnie w parze z jakością. Kiedyś było z tym znacznie lepiej. Pojeżdżę i zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...