Skocz do zawartości

[Amortyzator] Rock Shox ZEB Ultimate 180 mm


Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Dokumosa napisał:

Z tanich ram to NS snabb lub define. Względnie za połowę tej kwoty można pobawić się w chiński węgiel albo czekać na pierwsze rzetelne testy thb.

Dartmoor Hornet chyba już ukończony, jedynie jeszcze wentylowane tarcze Hope Tech 203 mm przylezą ( trzeba czekać ) także czas na nowy rower w pełni zawieszony.

Co to jest THB ? Zenku ;) nie pisz takimi skrótami, bo wszystkiego nie znam ... :)    

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Galvatron napisał:

Może Cię zainteresować Trance X 27,5":

https://www.giant-bicycles.com/pl/trance-x-3-2022

Jeszcze nie przeglądałem. Parę razy miałem okazję przetestować zawieszenie ( MAESTRO ) także bardzo dobra propozycja B) ;) 

W wolnej chwili szukam ( niskiej ramy w rozmiarze S i kołach 27.5 ) także dodam jeszcze coś od Siebie ...    

https://www.goldenbikeshop.com/bikes/santa-cruz/bronson/   ( Nie wiem co pokaże w niedalekiej przyszłości konkurencja ) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie ...  :thumbsup: ;)

Ibis Mojo V4  ( Super niski :wub:  ) U mnie rozmiar  ( M ) 603 - 368 " Praktycznie to samo co Dartmoor Hornet ... :wub:  tylko że rozmiar ( S ) 

Szkoda jedynie że nie ma w ramie uchwytu do podłączenia dolnego zabezpieczenia przed uszkodzeniem zębatki " Gdzieś chyba już ten rower widziałem ? ... 

https://www.pinkbike.com/forum/listcomments/?threadid=125262&pagenum=5072 

Bardzo dobra propozycja " zapisuję do listy "  B)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Galvatron napisał:

Dartmoor Thunderbird.

Oby nowy w pełni zawieszony " Dartmoor Thunderbird 27.5 " posiadał opcję zamontowania opon 27.5 x 2.8.

Ja wiem że sporo jak na rower w pełni zawieszony, ale ku@#a 27.5 x 2.6 jakieś takie małe w szerokości, czuję także jakbym wrócił do kół 26" że tak się wyrażę. Kiedyś już próbowałem 27.5 x 2.6 trzeba skończyć z tym próbowaniem i wbić sobie do łba :wallbash: że u mnie opony ... 27.5 x 2.8  B) 

Aktualnie zmieniam opony ... sam :) podrzucę za jakiś czas jakieś zdjęcia ...       

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już zmieniłem B) Też jakieś wyjście, tylko że jest za wysoki " Seat Tube " wersja ( M ) jak patrzałem na stronie 450 mm :blink: Nie wiem czy to już aktualne wymiary czy coś się jeszcze zmieni ?. Zobaczy się jak wyjdzie, wersja 27.5 ( najlepiej 27.5 + B) ) bo chyba wyjdzie wersja 27.5 ? B)  

Ogólnie nie musi być Dartmoor ( ale musi wleźć opona 27.5 x 2.8 )

Fajna ta rama ... 1:18 B) ( oby wylazła wersja aluminiowa i karbonowa 27.5 ( opony 27.5 x 2.8 )  

Dla mnie rower 29 " jest za duży ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Galvatron napisał:

W wypadku opon 2,8 najprawdopodobniej będziesz musiał wziąć wersję 29", zamontować korbę 165 mm i podnieść suport zwiększając skok widelca so 180 mm.

Powróciłem do opon 27.5 x 2.8 ( zostawię 27.5 x 2.6 w pudle na strychu tak dla pamięci, żeby mnie nie korciło, jak zobaczę w pudle to będę wiedział ... nie zakładać !!! :P )

Dobrze że kupiłem tylko dwie sztuki, zazwyczaj jak kupuję opony 6 - 10 sztuk od razu. Mam na strychu 27.5 x 2.8 jeszcze z dziesięć sztuk ... B)

 

_Piotrek.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...