Skocz do zawartości

[Korba] FSA Omega 175mm 46/36T; Cała lub części.


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, 

Sprzedam korbę FSA Omega 175 mm 46/36T wraz z suportem, zdemontowaną z roweru Kross Esker 4.0 po jakiś 200 km. Kolor to czarny mat, widać jakieś delikatnie ślady użytkowania.

Nie będę ukrywał że ta korba to nie jest cud techniki, więc mogę sprzedać na części, bo wiem że blaty są kiepsko dostępne.

Na suporcie widać ślady po odkręcaniu, był dokręcony wyjątkowo mocno. Blat 46 ma minimalne bicie, ale tak było od nowości.

Sprzedaję wszystko co było w zestawie, jednak nie jestem pewny czy nie zapodziała mi się jedna podkładka. Mam jedną płaską i jedną pofalowaną. Nie jestem pewny czy nie powinno być dwóch płaskich, ale wątpię.

Cena: powiedzmy że 100 zł za całość + przesyłka 

Tak jak pisałem, mogę też sprzedać na części.

Do moderacji: nie mam zdjęć a w domu będę dopiero w weekend. Proszę nie usuwać wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • Mod Team

Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia: - Przedmiot/y, których dotyczył temat został/y sprzedane/kupione - Autor tematu poprosił o zamknięcie tematuJeżeli masz jakieś wątpliwości dotyczące usunięcia tematu, skontaktuj się z moderatorem, którego nick widnieje przy tym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...