Skocz do zawartości

[2022] Marin


stpman

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem u kilku dystrybutorów w Warszawie z oficjalnej listy Marina i wszędzie się zapisałem ale cały czas brak dostaw. Jakieś pojedyncze egzemplarze trafiały się w międzyczasie ale poszły do osób które zapisały się przede mną. A jak znaleźć tą grupę na FB ? I czy bez FB da się znaleźć namiary na to ogłoszenie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Na początek zupełnie nowe wcielenie legendarnego Muirwoods'a.

10 rzędowa kaseta 11-51 w rowerze typu urban/fitness ... Poważnie?  Tak dziurawe stopniowanie w rowerze tego typu to chory pomysł wariata!  Do tego kąt główki ramy 67,5 stopnie... taka wartość to nawet wśród fulli 100/100 do XC jest rzadkość. Dokąd ten rowerowy świat zmierza? Niech go od razu sprzedają na gumach 29 x 2,2 z narracją że to "trailowy rower dla prawdziwych twardzieli" 🙂 a nie jakieś brednie o "ulicznym wojowniku" !!   No i jak dla mnie ta starsza wersja jest zdecydowanie ładniejsza . To wzmocnienie na kominie i ogromniasta główka ramy (17cm w roz M!), Bleee!!! Żeby nie było jestem fanem stalowych ram i od dawna patrzyłem na Muirwoodsa jako na kandydata nr 1 na następcę dla mojego chwasta ale ta wersja na 2022 to jakiś pokrak jest!

Edytowane przez Alsew
  • +1 pomógł 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

Ja kupowałem tutaj na wysyłkę:

  • Poznańska 115, Skórzewo 60-185
  • Phone: 511229248

Dostali model 4C jako jedni z pierwszych w Polsce po przerwie w dostawach. Zamówiłem i następnego dnia był już u mnie. Składałem też zamówienie w jednym ze sklepów w Warszawie - nawet nie raczyli oddzwonić pomimo że ja do nich dzwoniłem dwukrotnie żeby się przypomnieć i potwierdzić aktualność zamówienia. Nie będę im wystawiał negatywnej opinii na forum bo może to incydentalny przypadek ale na priva mogę podać namiary.

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja brałem bezpośrednio od importera https://www.motor-land.pl/ , ale nie wiem czy mają jakieś zapisy. Za to powinni mieć info z pierwszej ręki co do dostępności bo są wyłącznym importerem w PL, pytanie czy będą się chcieli tą wiedzą podzielić. 😁

Edytowane przez keltu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Zamawiałem w kilku miejscach Marina FC. Kilka miesięcy temu, w miarę otrzymywania kolejnych dostaw, odzywały się do mnie sukcesywnie różne sklepy. Z jednym wyjątkiem. Motorland nie odezwał się w ogóle i milczy do dzisiaj pomimo że jak się zapisywałem na ten rower byłem drugi w kolejce na wybrany przeze mnie rozmiar i kolor. Zakup zrealizowałem wysyłkowo tutaj bo dostali je najwcześniej:

WYGODNE ROWERY

Poznańska 115,
Skórzewo, 60-185

Po pewnym czasie poprosiłem o pomoc w rozwiązaniu drobnego problemu technicznego i drogą mailową uzyskałem wyczerpującą odpowiedź. Także dodatkowy mały plusik za to że komuś się chciało i udzielił mi porady.

Edytowane przez chrismel
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hej!

Od jednego z dystrybutorów otrzymałem informację, że modeli na 2022 rok nie można już zamawiać u producenta. Można albo liczyć, że coś gdzieś się pojawi i brać co będzie albo poczekać i zamówić model na 2023…

Ciężka sprawa. Ja potrzebuję roweru, który nie będzie wyglądać jak typowy mieszczuch z koszykiem, ale ze zbliżoną geometrią i tu Marin chyba jako jedyny oferuje sensowne rozwiązania. Ma też na widelcu mocowania na bagażnik. Regularnie przekopuję katalogi w poszukiwaniu czegoś podobnego do Kentfield czy Stinson, niczego nie udaje mi się znaleźć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...