Skocz do zawartości

[rower] Cube Sl Road Race 2016 56cm


Molekpl

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedam rower Cube SL Road Race w rozmiarze 56cm. Kierownik ma  176cm i myślę, że rozmiar jest dobrze dobrany.
Geometria na ostatnim zdjęciu. https://www.cube.eu/en/2016/trekking/sl-road/cube-sl-road-race-black-grey-flashblue-2016/
Napęd kompletny 105 2x11 - manetki, korba, przerzutki, kaseta 5800 11-32T.
Widelec Karbonowy.
Koła fulcrum racing 77 28x17c. Opony Schwalbe Kojak 35c. Na przedostatnim zdjęciu zdjęcie z miarką - jest miejsce spokojnie na 42c a nawet 45c jeśli ktoś chce jeździć po lesie.
Koła kręcą się idealnie. Tak samo piasty jak i obręcze - równiutko.

Rower używany, napęd od nowości nigdy nie wymieniany. Przebieg ok 1500km.
Korba, przerzutki i kaseta w stanie tech. idealnym.
Łańcuch wyciągnięty na 0,6 więc zaraz trzeba zmieniać. Dla zdecydowanego kupującego mogę to zrobić. Jak nie będzie chętnych to za kilka dni i tak zamówię nowy łańcuch. Manetka trochę ciężko chodzi, mogę wymienić pancerz na shimano czarny oraz linkę na jagwire nierdzewną, takie mam w zapasie w gratisie i będzie idealnie. Jak chcesz niebieskie to trzeba poczekać. Niestety rower 2 lata nieużywany trochę się zastał.

Dodaję to co na zdjęciach czyli Licznik Sigma, lampka tył i przód, dzwonek, 2 koszyki na bidon oraz błotniki bluemels 45mm i nóżkę dedykowaną Cube.

Oryginalne chwyty wymienione na ergo z rogami. Po bokach są porysowane od stania w garażu przez 2 lata i obijania od ścianę - ale to taniocha i pewnie każdy sobie wymieni na swoje które mu pasują.

Rower posiada kilka rysek, największa na zdjęciu, dużo drobnych na tylnym widelcu od piasku z opon.
Sprzedaję gdyż ojciec jeździł tym rowerem po bułki do sklepu a od 2 lat stoi w garażu i się obija o ściany.

Cena bez nogocjacji 3300zł lub więcej jeśli chcesz żebym wymienił łańcuch i linki na dowolne wybrane przez Ciebie.

Zdjęcia na olx. https://www.olx.pl/d/oferta/cube-sl-road-race-CID767-IDKoixb.html

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia: - Przedmiot/y, których dotyczył temat został/y sprzedane/kupione - Autor tematu poprosił o zamknięcie tematuJeżeli masz jakieś wątpliwości dotyczące usunięcia tematu, skontaktuj się z moderatorem, którego nick widnieje przy tym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...