Skocz do zawartości

[opony] pomoc w wyborze


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki Arturo,

Poczytałem, bo nie mam innego wyjścia jak admin każe, ale... na kole mam naklejkę jak dobrze odczytałem to: 722x19TC Z tabel wychodzi, że min szerokość opony to właśnie 28

Mam do kolegi zaufanie, także wiem, że będzie pasować, i też piszą w ten deseń inni:

Temat już chyba nieaktualny, ale dodam że opona 25c pracuje idealnie na obreczy 622x19.    28min. to wartość katalogowa, ale są ludzie, którzy śmigają na 700x23c i nie narzekają, ale ja gwarantuje ze 25mm spokojnie daje rade ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur, kilka tych tabel przejrzałem i wyglądają tak, że nie pasuje, ale nie twierdzę, że nie znajdzie się tabela, gdzie będzie pasować. Na pewno w większości nie pasuje. Poczekaj, zrobię zdjęcie tego koła.

Largeur-de-jante-actualisation-web.jpg

koło

kolo.jpg

ps. są już różowe wentyle 44mm :)

Mleko Uszczelniacz Opon Tubeless Race Gum ZESTAW 10627132351 - Allegro.pl

Wiem, o gustach się nie dyskutuje, ale ja lubię w kolarstwie właśnie tę pstrokatość. Jak jestem corocznie na mecie wyścigu dookoła Mazowsza, to jakbym do papugarni wszedł. Mnie się akurat taki świat w kolorach podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziękował Artur,

Jak mówiłem, a raczej pisałem, jeszcze się z tą szerokością prześpię. Na teraz bliżej mi do 28mm czyli takich, jakie mam. Nie wiem, czy to dobre koła czy złe, pewnie jakiś karbon byłby lepszy. Nie chcę już inwestować w osprzęt typu koła, bo jak wiesz, rowerem marzeń ma być ten TREK DOMANE co będzie miał całą elektrykę (łącznie z lemondką) Zobaczymy jak się życie potoczy, w razie co pisz, bo chętnie się z Tobą zapoznam i poturlam do Góry Kawiarni :) Myślę, że już uda się ograniczyć to pisanie z mojej strony, bo wiedzę na temat opon bezdętkowych już mam a kolega admin ma mnie na oku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...