Skocz do zawartości
  • 0

Niepokojące dźwięki przy nacisku na pedały


Gość Bartosz Majewski

Pytanie

Gość Bartosz Majewski

Witam, 

Przyznam na początek, że uwielbiam jeździć na rowerze od dziecka, ale dopiero ostatnio zacząłem się interesować trochę bardziej sprzętem. 

Kupiłem na promce górala BH (rama carbon) po części złożony... i zaczynam tego żałować. Otóż po kilku przejażdżkach zacząłem czuć że korba, ale tak dziwnie bo tylko prawa, rusza się na boki. Kupiłem klucz dyn. i dokreciłem zgodnie z zaleceniami. Zeszłe lato i jesień spoko, zakonserwowałem na ile umiałem na zimę. Dopiero niedawno miałem czas na powrót do domu, wsiadam na rower i... co naciskam na pedały to słyszę takie pykanie, strzelanie, gruhotanie. Tylko jak kręcę i to jak kręcę żeby się rozpędzić, jak równoważę opory tylko to jest cisza. 

2 pytania:

1) Czy dobrze myślę, że to łożyska kijowe mi wsadzili w sklepie, a niedokręcone korby je naruszyły, czas dokończył? Czy może nie?

2) Jestem z Mławy i może mam farta i czyta ktoś to z tej części Mazowsza ew z Warmińsko-Mazurskiego kto poleci serwis co mi to porządnie serwis pełny zrobi? Ew mogę rower do Warszawy przetransportować jak nie za miliony. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

0 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Nie udzielono jeszcze odpowiedzi na to pytanie

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...