Skocz do zawartości

[8 tyś] Full czy to dobry pomysł ?


osis25

Rekomendowane odpowiedzi

Ja po swojego Gianta do Krakowa pojechałem (z Warszawy) - rano wyjechaliśmy, pizza (bardzo dobra niedaleko sklepu Dobrerowery), odbiór i jeszcze przed powrotem wycieczkę po Ojcowskim Parku Narodowym zrobiliśmy. Wszystko zależy od ciśnienia...

Z Górnego Śląska to przecież rzut beretem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, spidelli napisał:

Prawda. Pytanie czy "dostępne od ręki" to aktualna informacja :)

Też nie wierzyłem, ale jak zadzwoniłem to mnie zapewnili, że to co na stronie to na 100% dostępne. "kupiłem" przez stronę, pojechałem i OK. Nie trzeba jechać w ciemno.

Dodam, że Trance jest super! 

IMG_1255.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dojazdy do pracy trailem po asfalcie z powodu pleców? Wzruszające.

Lekiem na ból pleców jest lekarz i rehabilitacja.

A to czy na danym rowerze pozycja jest agresywna, zależy tylko i wyłącznie od ustawień. Na wyścigowej szosie każdy może sobie ustawić wygodnie kierownicę.

Cenisz sobie praktyczność, ale chcesz ujeżdżać fulla mtb po asfalcie. No cudownie. A jak masz po drodze 10m zjazdu, to koniecznie sprzedawcy z forum powinni doradzić DH.

Trance to rower na trasy enduro w srebrnej górze, a nie toczenie się do pracy asfaltem. coraz głupsze rady na forum.

Na dojazdy do pracy najlepsze jest miejskie ostre koło z prostą kierownicą i możliwością montażu błotników. A jak ktoś ma po drodze dużo podjazdów, to rower szosowy z możliwością montażu błotników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Na dojazdy do pracy najlepsze jest miejskie ostre koło z prostą kierownicą i możliwością montażu błotników. A jak ktoś ma po drodze dużo podjazdów, to rower szosowy z możliwością montażu błotników.

Jak ktoś ma w drodze do pracy dużo podjazdów, to znaczy, że w drodze do domu ma dużo zjazdów... Więc...

Cytat

A jak masz po drodze 10m zjazdu, to koniecznie sprzedawcy z forum powinni doradzić DH.

i wszystko się zgadza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Mateusz30 napisał:

Dojazdy do pracy trailem po asfalcie z powodu pleców? Wzruszające.

Lekiem na ból pleców jest lekarz i rehabilitacja.

A to czy na danym rowerze pozycja jest agresywna, zależy tylko i wyłącznie od ustawień. Na wyścigowej szosie każdy może sobie ustawić wygodnie kierownicę.

Cenisz sobie praktyczność, ale chcesz ujeżdżać fulla mtb po asfalcie. No cudownie. A jak masz po drodze 10m zjazdu, to koniecznie sprzedawcy z forum powinni doradzić DH.

Trance to rower na trasy enduro w srebrnej górze, a nie toczenie się do pracy asfaltem. coraz głupsze rady na forum.

Na dojazdy do pracy najlepsze jest miejskie ostre koło z prostą kierownicą i możliwością montażu błotników. A jak ktoś ma po drodze dużo podjazdów, to rower szosowy z możliwością montażu błotników.

Głupoty takie piszesz, że poezja. A czy ja napisałem, ŻE GŁUWNIE BĘDĘ JEŹDZIŁ PO ASFALCIE ? Czy napisałem, że dojazd do pracy a w wolnej chwili lasy hałdy ? Czytaj ze zrozumieniem a nie wymądrzaj się co i gdzie ja mam chodzić i do jakich lekarzy. Całe szczęście, że ty jesteś zdrowy i nic Cię nie boli. Ale uwierz to się kiedyś może się zmienić i wtedy zobaczysz jak to jest. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.06.2021 o 16:49, osis25 napisał:

po wypadku mam problemy z kręgosłupem i szukam wygody, którą może albo nie zapewnić mi zawieszenie z tyłu.

2 godziny temu, osis25 napisał:

celowałem w wyższy model.

I naprawdę uważacie, że ten rower https://www.giant-bicycles.com/pl/toughroad-slr-1 jest odpowiedni do 

27 minut temu, osis25 napisał:

dojazd do pracy a w wolnej chwili lasy hałdy ?

?

Pogubiłem się tylko nie wiem jeszcze w którym momencie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, wkg napisał:

Pojeździłem troche - fajny rower ale niezbyt relaksacyjny ... 

Gdybym szukał w tym budżecie fulla na maratony to byłaby to bardzo poważna propozycja ... 

To mi się już pomysły skończyły, to jakiego fulla proponujesz lub sztywniaka ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, dyskusja taka trochę sobie a muzom, każdy ma inne proporcje tułowia, rak i nóg, inna pozycję uznaje za komfortową. 

Kellysy Gate od kilku lat mają taką umiarkowaną geo ze sztywniaków, Meridy BIG.NINE Light są niegłupie .... Z fulli to bym wziął takiego "XC na sterydach" - ja się dobrze czułem na Canyonie Neuronie. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał być full.... ale jak się przejechałem na tym cwaniaku to po prostu miłość od pierwszej jazdy.... fakt ANTHEM 29 1 świetny rower super zawieszenie.... ale cena... i jak pomyślałem jak jeżdżę to jednak wygrał rozum. Odchodzą koszta serwisu. Chodź nie powiem ANTHEM hmmm no chciałbym ale po co ? Żeby pocieszyć się kilka dni pełnym zawieszeniem ? I nie wykorzystywać tego ? Bez sensu. Wybór padł na :)

 

 

WhatsApp Image 2021-06-17 at 20.15.42.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, osis25 napisał:

jak pomyślałem jak jeżdżę to jednak wygrał rozum. Odchodzą koszta serwisu. Chodź nie powiem ANTHEM hmmm no chciałbym ale po co ? Żeby pocieszyć się kilka dni pełnym zawieszeniem ? I nie wykorzystywać tego ? Bez sensu.

Brawo! :) To się nazywa przemyślenie sprawy i dobór narzędzia do potrzeb. Niech się dobrze jeździ :) 

IMHO wątek można by nawet przypiąć ku pamięci dla wszelkich forumowych naganiaczy-onanistów, co to jak przeczytają "fól" w temacie to już ogień z polecaniem kolejnych, zwykle coraz droższych i bardziej "hardkorowych" modeli, zamiast spytać gdzie i jak autor tematu jeździ i doradzić coś rzeczywiście dostosowanego do potrzeb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...