Skocz do zawartości

[4000 zł] Co zamiast szosy Triban RC520?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jak w tytule. Szukam szosówki tak do +- 4000 zł.

Jestem raczej niedzielnym rowerzystą, rower ma służyć głównie do dojazdów do pracy i lekkich wycieczek weekendowych po 50km max, żaden ciężki trening. Dlatego bardziej celuję w endurance niż race.


Bardzo spodobał mi się Triban RC520, niestety nówki nie da rady dostać, a używka jedynie rozmiar L. Przy swoim gabarytach teoretycznie powinienem mieć XL (189 cm i 87 cm przekrok). Dlatego pytanie do forumowiczów: na jaki rower warto rzucić okiem w podobnym przedziale cenowym i osprzęcie? W grę wchodzą oczywiście używki.

Dodatkowo, jeśli jakaś dobra dusza byłaby w stanie mi powiedzieć, czy rozmiar L tego Tribana byłby dla mnie odpowiedni, załóżmy po lekkich modyfikacjach? Wiem, że już pełno było takich tematów, jednakże co wątek to inne odpowiedzi, a sam niestety nie mam możliwości jakiejkolwiek przymiarki, a na moje nieszczęście znajduję się na granicy przedziałów rozmiarówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założyłbyś mostek 120 i dałoby się jakoś do tego tribana dopasować. Trzeba oczywiście brać pod uwagę, że główka ramy jest o 30mm niższa niż w xl więc pozycja będzie zdecydowanie bardziej agresywna. Szczerze? Dla tribana to nie ma sensu kombinować i na siłę się dopasowywać 

https://www.olx.pl/d/oferta/rower-cube-attain-race-tiagra-176-186-sztywne-osie-szosa-gravel-CID767-IDK4pAB.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...