Skocz do zawartości

[koszulki] Polecane marki luźnych koszulek Mtb/am


JackFrost

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam fajnych jakościowo koszulek do mojej rekreacyjnej jazdy - nie lubię przylegających ciuchów i w Decathlonie nic ciekawego dla mnie nie ma. Kupiłem przed chwilą w Decu koszulkę MTB ST 500 ale nawet w rozmiarze XL jest raczej z tych przylegających (albo ja jestem już tak gruby w brzuchu).

Przymierzam się do czegoś luźniejszego w stylu jakiejś koszulki enduro lub motocross ale w wersji na rower. Mogę iść na łatwiznę i kupić jakiegoś Foxa ale Google wypluło m.in. polską markę 3biker albo Bimber z Bielska.

3biker całkiem mi się podoba ale pewnie czeka mnie zamawianie po kilka rozmiarów do przymierzania.

Jakieś inne marki i modele, które ktoś poleca do rozważenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam jakichś preferencji co do marek dlatego chciałem poznać opinie innych, czy wspomagają nasz biznes czy kupują popularne zagraniczne marki.

Wstępnie skłaniam się ku firmie 3biker ze względu na wzory i kolory, liczę też że nie będzie problemu ze zwrotem jak zamówię dwie takie same w dwóch rozmiarach.

Następne dla odmiany może zamówię jakieś z Foxa albo nawet z KTMa na motor bo na kieszonkach to mi nie zależy. Mimo szerokiej oferty na bike-discount albo bikeinn, na razie nie chce tam zamawiać bo zwrot w Polsce wychodzi połowę taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stigma (rodzima firma) robi zajefajne lużne koszulki z rękawem.Mam co prawda "customowe" zamawiane grupowo przez inne forum,ale podejrzewam, że te z ich strony www bedą podobnej jakości i z podobnych materiałów.Jako jedni z nielicznych nie robią problemów z dostosowaniem koszulek "pod siebie" ze specjalnymi nadrukami włącznie.

Endura (obca firma) - seria MT500 Burner, najlepiej starsze modele,koszulki petarda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam odzież motocyklową marki Alpinestars (koszulki enduro/cross), której używam zamiennie również do jazdy na rowerze. Nie posiadają kieszonki, są jednak dobrze uszyte, mają przedłużony tył, są wykonane z przewiewnego materiału (dodatkowo posiadają siatkę pod pachami), są oferowane w wielu odmianach kolorystycznych i graficznych. W częstych wyprzedażach można je znaleźć za około 120 zł. Poniżej jedna z moich koszulek.

216AB409-7973-4A2C-9A1D-AE62283C8128.jpeg

65731E01-822C-468E-9D0A-07D0E8386BA7.jpeg

Edytowane przez mapajo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...