Skocz do zawartości

[2000-3000 zł] Do pracy i na wycieczki.


Rekomendowane odpowiedzi

@Hartigan Dlatego, że w Kentfield 2 będę miał wygodniejszą dla siebie pozycję. Muirwoods też mi się bardzo podoba, ale skoro znalazłem rower, który spełnia moje wymagania do amatorskiej jazdy to po co przepłacać. Zaoszczędzone pieniądze przeznaczę na dokupienie błotników i oświetlenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja trafiłem na 1 dostępną sztukę w Motor Landzie (wyłączny importer) i kupiłem przez internet. Ale najlepiej wejść na tą mapkę Marina i podzwonić po dealerach, większość na pewno prowadzi sprzedaż wysyłkową więc nie ma co się ograniczać do lokalnych sklepów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat mieszkam w takim miejscu, że rower Marin raczej będę musiał kupić wysyłkowo o ile coś będzie. Jutro podzwonię i zobaczę, czy jest jakaś iskierka nadziei, żeby kupić Marin Kentfield 2. W sumie to będę potrzebował 2x Kentfield 2, bo żonie też chcę kupić w wersji damskiej i też srebrny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cierpliwość jednak się opłaca. Kupiłem Marin Kentfield 2 kolor srebrny i rozmiar L, już się nie mogę doczekać 😀 
Cieszę się jak małe dziecko, bo to mój pierwszy, nowy rower od kilkunastu lat. Zakup tego roweru zawdzięczam Wam, wielkie dzięki za pomoc w wyborze.
Mam nadzieję, że na żywo będzie jeszcze lepiej wyglądał niż na zdjęciach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...