Skocz do zawartości

[Koła] Giant P-X2 Disc 700x38c tubeless Gravel jak nowe


meitner99

Rekomendowane odpowiedzi

Do sprzedania mam koła Gianta zdjęte z roweru Revolt Advanced 1 z powodu zastąpienia ich kołami z karbonu. Przejechane mają dokładnie 672,5 km. Głównie po asfalcie, zdarzyło się także przejechać lasem po ścieżkach lub szutrach. Nie brały jednak udziału w żadnych wyścigach maratonach ani skakaniu na hopkach :)
Koła mają opinię nie za lekkich ale pancernych, w czasie tego znikomego przebiegu nie miałem z nimi żadnych problemów, na asfalcie pozwalały jechać powyżej 50 km/h a w terenie radziły sobie zaskakująco dobrze. Koła są proste, nie są obite, obdrapane, tarcze ledwo dotarte, nie są pokrzywione ani przypalone, opony mają bieżnik jak prawie nowe.

Co do danych technicznych:
OBRĘCZE Giant P-X2 Disc
PIASTY Giant P-X2 Disc
SZPRYCHY Giant P-X2 Disc
OPONY Giant CrossCut AT 1, 700x38c, tubeless

Koła mają piasty pod sztywne osie, z tyłu 12x142, z przodu 12x100. Tarcze hamulcowe o średnicy 160mm, bębenek pod kasetę Shimano. Przednie koło waży 1650g a tylne 1875g.

ACtC-3fRcjwFVwP2W-g-ATYbFEWvhDhfveTA8pWv

 

ACtC-3cvMqxiL93rbOp9OOXgpssSuDJDpd9IOuOR

ACtC-3cPkDhlZZ1mvmtmd4g0p1J2RTFYRw_IPv7z

ACtC-3d9zTeZSetRngN8y9UyJ7OZCv9sC-tbNVCi

ACtC-3cQz6oDic6ENi5SPFJ_x0TBc96GeJKcBOsL

 

Preferowany odbiór osobisty na terenie Łodzi, jednak z powodu raczej problematycznych gabarytów mogę w cenie (ale już bez negocjacji :) ) dowieźć je do 200 kilometrów od Łodzi.

Link do OLX: https://www.olx.pl/d/oferta/kola-giant-p-x2-disc-700x38c-tubeless-gravel-jak-nowe-CID767-IDK3Nvi.html

Link do albumu z resztą zdjęć: https://photos.app.goo.gl/Lt0BkQmYTkY9vcbp2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • Mod Team

Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia: - Przedmiot/y, których dotyczył temat został/y sprzedane/kupione - Autor tematu poprosił o zamknięcie tematuJeżeli masz jakieś wątpliwości dotyczące usunięcia tematu, skontaktuj się z moderatorem, którego nick widnieje przy tym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...