Skocz do zawartości

[rower] mam problem z dobraniem i znalezieniem roweru

Rekomendowane odpowiedzi

siemka :) zamierzam zaczynać moją przygodę z rowerami na wyższym poziomie  bo do teraz jeżdze na sztywniaku i moj rower  juz sie  nie nadaje na latanie na jakie ja chciałbym sobie pozwolic  . Niestety nie  potrafie znalesc zadnego roweru podemnie. rower jaki chciałbym kupic to jakis full lub enduro (nie hardtail)

o mnie:

lat 13

wzrost 167

budzet:5000zł

proszę o pomoc  :)

Odnośnik do odpowiedzi

Ja tak się panowie zastanawiam... Kolega Kacper ma 13 lat... Jedyna rada której powinniście Mu udzielić - to: "skonsultuj to z opiekunem prawnym."

Edytowane przez abdesign
Odnośnik do odpowiedzi

Bez przesady. Może rodzice zapłacą, tylko on musi wybrać. 13 lat to nie przedszkole. Ja bym zwrócił uwagę na ograniczenia jakie stosuje się dla młodzików i juniorów. One wynikają z ochrony zdrowia.

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 27.05.2021 o 12:29, Galvatron napisał:

wiesz co ten blackbird trochę drogi znalazłem innego  o kilka stówek tanszego czy nadawałby się?

https://velo.pl/gorskie/gorskie-zawieszone/enduro-275-fs/dartmoor/blackbird-intro-275

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Olkaaa
      Witam. Sprawa wygląda następująco: bardzo słabo jeżdżę na rowerze. Kupilam rower i jest on dla mnie za wysoki. Przy wsiadaniu jedynie koniuszki palców zostają na ziemi a ja po Prostu boje się ruszyć. Siodelko obnizone na maksa.czy jest możliwe Skrocic trochę sztyca (mam nadzieje ze to poprawna nazwa) o kilka cm? Roweru nie mogę oddać a szkoda mi zeby stal. 
    • Przez EiderSeek
      Cześć wam wszystkim,
      Jako kompletny laik w temacie rowerowym jestem zmuszony zasięgnąć opinii ekspertów-pasjonatów w tej dziedzinie.

Tytułem wstępu: Poszukuję taniego (przez tani mam na myśli, że cena jest jednym z najważniejszych czynników zakupowych - na potrzeby pytania - maks. 1000 zł) roweru do codziennej jazdy po mieście, z perspektywą wycieczek po lesie, bądź okazjonalnych dłuższych tras (bez bagaży) – przeznaczenie czysto rekreacyjne na pograniczu z materiałem na środek transportu miejskiego przy lepszej pogodzie.
      Mam możliwość zakupu modelu Muirwoods marki Marin, z tym że z 1994 (cos takiego jak w katalogu i tutaj). Czy zakup tak leciwego modelu ma obecnie sens (chwilowo abstrahując od kondycji samego egzemplarza i kosztów)? Wizualnie ten, jak i wiele innych modeli sprzed 20-30 lat wpisuje się w moje gusta, ale pozostaje kwestia sensowności takiego zakupu z technicznej strony.
      Cena egzemplarza, nad zakupem którego się zastanawiam to okolice 500-600 zł. Czy (przyjmując, że zakup takiego staruszka nie jest wcale tak głupim pomysłem) to koszt adekwatny to stanu roweru (w załączniku i w odnośniku dodaję kilka zdjęć, z których może wynikać czy stan tego modelu jest akceptowalny)?

Z góry olbrzymie dzięki za wszelkie sugestie i porady.

• Przez Mroksu
      Cześć chciałem kupić rower MTB do jazdy po mieście i bezdrożach mam w planach pojechać także w góry świętokrzyskie i zastanawiałem się nad rowerem
      Kross Esprit 4 z 2020
      mój budżet to 2,800zł wzrost metr 65 a waga to 34kg

Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi Pozdrawiam

• Gość Szymek
      Przez Gość Szymek
      Cześć chciałem kupić rower MTB do jazdy po mieście i bezdrożach mam w planach pojechać także w góry świętokrzyskie i zastanawiałem się nad rowerem Kross Esprit 4 z 2020 mój budżet to 2,800zł wzrost metr 165 a waga to 34kg
      Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi Pozdrawiam

• Przez Zidligoth
      Witam, planuję zakup Dartmoora Horneta 2021 i nie jestem przekonany co do jego zastosowaniu w codziennej luźnej jeździe. Byłby to mój drugi rower górski, u boku horneta zaczynał bym swoją przygodę z cięższą jazdą i skakaniem. Dotychczas jeżdżę na zwykłym rowerze górskim za około 2.5k. Od roweru wymagam żeby właśnie nadawał się do cięższej jazdy po lesie i do skakania ale chcę nadal móc sobie często wyskoczyć na dłuższą trasę po płaskim np. 15km. 
      Prosiłbym o poradę czy ten rower spełni moje oczekiwania lub na jakie ewentualne wyrzeczenia muszę się liczyć względem mojego obecnego zwykłego roweru górskiego
      Pozdrawiam
  • Dodaj nową pozycję...