Skocz do zawartości

[sztyca] regulowana e*thirteen Vario


Kein

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Na sprzedaż posiadam szytcę e*thirteen Vario, jest to ich nowy "bieżący" model, cena 800 zł. 
Sama sztyca bez manetki - rozwiązanie z regulacją skoku oraz jakość pracy jest na tyle dobra iż chce zostać przy tym produkcie. Sprzedaje ponieważ zamówiłem za dużą, potrzebuje mniejszy wariant. Składałem rower sam i po pierwszej jeździe okazało się iż nie potrzebuje tyle skoku - cóż zdarza się :)

Średnica 31,6mm regulacja 150-180mm waga 618g. Gwarancja do do 31 III 2023. Rower złożyłem dopiero 20 V 2021, sami wiecie jak jest z częściami obecnie, paradoksalnie czekałem na opony. Sztyca ma przejechane obecnie z 1,5 godziny jazdy. Cena nowej 930 zł - oczywiście jeśli będzie można ją kupić. Tak jak wspomniałem powyżej, sprzedaje bez manetki ponieważ chce ją tylko podmienić na krótsza. Możliwy odbiór osobisty w Krakowie nr, 888 239 994. 

Opis producenta: "Sprężyna gazowa Infinite. Jarzmo i górna rura wykuta jest z jednego kawałka aluminium. Dodatkowe 12 mm regulacji siodełka do przodu / do tyłu. Regulacja kąta siedziska 28°. Bez narzędziowa zmiana skoku co 5 mm. Wewnętrzne prowadzenie przewodu."

Pozdrawiam,

P1010323.JPG

SP2UPA-101.35_1024x1024@2x.jpg

rrr20210523_103940.jpg

Edytowane przez Kein
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • Mod Team

Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia: - Przedmiot/y, których dotyczył temat został/y sprzedane/kupione - Autor tematu poprosił o zamknięcie tematuJeżeli masz jakieś wątpliwości dotyczące usunięcia tematu, skontaktuj się z moderatorem, którego nick widnieje przy tym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...