Skocz do zawartości

[Osłony klamkomanetek] shimano 105


sinR1

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,mam pytanie odnośnie osłon gumowych na klamkomanetki.Posiadam aktualnie klamkomanetki shimano 105 bl 1050(chyba tak to bylo dokładnie,nie pamiętam).Niestety sa juz mocno zużyte i pora je wymienić.Pytanie moje brzmi,czy będą pasowały do tych klamkomanetek dowolne gumy? Np takie https://allegro.pl/oferta/gumy-oslony-klamkomanetek-shimano-105-st-5700-10684043939 ? Poniżej wstawiam zdjęcie mojej aktualnej osłony.

Pozdrawiam

 

20210521_153118_resize_76.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja obejrzałem swoje i też nie widzę żadnych symboli o wartości poznawczej... Jedynie jakieś znaki odnoszące się chyba do tworzywa...

Edyta:

Na tej stronie, którą linkowalem jest kilka PDF, podręcznik sprzedawcy pokazuje sposób montażu i tam pojawiają się oznaczenia takie jak BC-1051. To mogło być faktycznie jakieś starsze oznaczenie.

Zajrzyj tam, może coś Cię naprowadzi.

Edyta2:

Wróć, BC to oznaczenie linek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sprawdziłem i wprowadziłem Was w mały błąd.Po naciśnięciu klamki pojawia sie napis BL-1055,a nie jak ten podany przeze mnie wyżej(zdjęcie poniżej).Niestety oprócz tego nie znalazłem nic więcej co mogłoby jakoś nakierować na odpowiedni tor.Jeszcze poszukam na tej stronce co wysłałeś,może uda mi sie na coś trafić.

JPEG_20210521_202756_resize_20.jpg

55 minut temu, skom25 napisał:

Kształt wskazuje raczej na jakiś antyk. Ile rzędów ma ta 105? 9?

Szczerze to nie mam pojęcia bo sie na tym nie znam za bardzo,ale jak zakładałem kiedyś łańcuch to był właśnie 9cio rzędowy jeśli ma to cokolwiek wspólnego 😆

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm wcześniej rzuciłem okiem na ali i tam tego jest bardzo duzo,ale nie wgłębiałem się w to,ale w każdym razie będę szukać a nuż może właśnie tam coś znajdę.Wolałbym jednak nie bawić sie w DIY bo znając życie wyglądałoby to gorzej niż jakbym w tych zużytych miał śmigać😆😅

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...