Skocz do zawartości

[szosa] prośba o ocenę


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

No musiałbym jechać do Poznania... Tu też opony za grube to nie są: Szosa GIANT TCR ADVANCED SL LTD ISP Di2 Mavic 55cm 8475243663 - Allegro.pl

Wiesz co, ja nie mam zbytnio szczęścia do używanych rzeczy, jak kiedyś kupiłem używany samochód to same problemy ba, nawet kiedyś z nowym miałem jazdę, bo silnik do wymiany, także do rzeczy mechanicznych mam średnie szczęście. Oczywiście jakoś gwarancje da się "na chama" wyegzekwować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej ten rower brałbym pod uwagę. Też mi się podoba z wyglądu. On jest gdzieś w Warszawie (okolicach) dostępny?

na 178cm wzrostu

Jest tam tel. to jutro podzwonię.

Korba 52? Będzie OK, bo na takiej jeździłem. Mam styl jak to ktoś określił, "deptania kapuchy"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podjadę jutro tu i tu. To się z lekka komplikuje, bo jeszcze jest jedna rzecz. Jak wmontuję lemondkę, to muszę i siedzenie zmienić na takie z szerokim noskiem, bo wiecie "chłopy" o co chodzi :)

Jak tym pożyczonym jechałem trzymając przedramiona na kierownicy, to już była lipa bo cisło tam, gdzie nie powinno. W moim specu mam takie a'la triathlonowe siodełko i jest OK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idź do fittera, niech Cię ustawi. Kupujesz rower za dwie dychy, nie wyglupiaj się jakimiś ruchami typu wymiana siodełka w ciemno. Na tej domance też pewnie gdyby ktoś wiedział że wpadłeś na pomysł że na rowerze endurance będziesz się próbował kłaść to by Ci nos opuścił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, trza się zbierać do tych Łomianek, tak się jeszcze biję z myślą na temat DI2 To, co stanowiło sens zmiany teraz trąci. ULTEGRA jest znana od lat, sam sobie będę ją naprawiał, regulował etc. Nie daj Boże jak mi się nie spodoba ta elektryczna, też trzeba by pojeździć. I że jeszcze raz do Boga się odwołam, to nie daj Boże jak się będą motać z podłączeniem tej elektrycznej lemondki. Może jeszcze ktoś napisać swoje opinie na temat DI2? Chyba, że są artykuły na forum, to zaraz poszperam. Ale nie takie przeczytane w broszurkach, tylko takie opinie z praktyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba za bardzo się napaliłeś na na highendowe rowery :D . Ja jak skaładałem swój rower to też myślałem o DI, ale cena mnie ostudziła. Dobrze mieć, ale czy warto w rowerze którym przejedziesz 1000km/miesiąc z prędkością 30km/h? Ultegra działa niezawodnie, a i w peletonie nie będziesz musiał się wstydzić ;) .

Z przyciskami w lemondce raczej nie powinno być problemu, to w końcu przycisk połączony kablem. Chociaż w highendowym rowerze powinno to wyglądać estetycznie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, żeby też później nie żałować przez lata, że się nie dorzuciło kilku tys. Rozumiem, że to nie są Twoje osobiste opinie nt. DI2 a zasłyszane?

Coraz bardziej mi się podoba ten Rower "Artura" Zobaczymy jak będzie z rozmiarówką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pisałem nie mam DI2, ale trochę się interesowałem przy składaniu roweru. Dodatkowe przyciski to nie był jakiś cud techniki.

PS. Jest jeszcze wyświetlacz który pokazuje na której koronce jedziesz :D . Także sprawa budżetu jest rozwojowa ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, trochę za szybko kolegę przeczytałem. Nie, ja nawet z XT te monitorki zdjąłem, ta wiedza jest zbędna. Więc tak, w tych Łomiankach jest taki niby dystrybutor, ale nie ma sklepu. Rowery mają tu: Strona główna - Kolarski.eu i tu ewentualnie można się przymierzać. Piszę ewentualnie, bo gdybym nawet dziś wyłożył kasę na stół, to ten model nie jest w ogóle do zamówienia. Inne na maj 2022, ale ten nie. Jest jakaś apokalipsa i trzeba się cieszyć z tego co mamy. Sympatycznie się pogadało i tyle. Wąskim gardłem jest produkcja podzespołów SHIMANO i nikt tego nie przeskoczy. Ten BMC obejrzę w przyszłym tygodniu. Dziękuję i pozdrawiam kolegów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w tym sklepie: Sklep NaSzosie.pl - Profesjonalny Sklep Rowerowy (sklep-naszosie.pl) nawet robi wrażenie pozytywne. No jest ten BMC, ale gość od razu mówi, że nie 54 tylko 56 i chyba faktycznie dobrze gada, bo jak nawet tę 56 porównuję wymiary do mojego SPECA, to wydaje się przy nim jak BOBO

Rzućcie jeszcze tylko okiem na ten: Rower BMC Roadmachine One 2021 56cm Warszawa 10610455098 - Allegro.pl

Czy ta 10 w kasecie to w ogóle działa?

Jaka jest różnica w butach na MTB a Szosę? Wiem, że bloki są inne, ale czy jest sens wziąć pedały z MTB do szosy? O co chodzi w tej różnicy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chciałbym te elektryki, całe clou w tym jest, móc leżeć se jak pieś pluto, a nie co i rusz sięgać do tych manetek, kurcze blade te ceny, eh... Może w leasing wezmę, bo jestem na tzw. samozatrudnieniu, a mam klientów i biuro niedaleko? Z moim jest jeszcze jeden problem, że ta rama to na min gostka 185-195cm wzrostu jest. Dobra, na razie muszę zrobić porządek w moim rowerowym światku, bo za dużo się tych rowerów zebrało. To jeszcze mała prośba, na jaki wzrost rekomendowalibyście ten rower: Rower Medano Vanity VT.5 28'' rama 18'' cross - 8843102226 - oficjalne archiwum Allegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...