Skocz do zawartości

[JAK w PRL] Części rzucili!


Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Chyba dobra oferta?

Koła X1700 Boost, 29" pod bębebek XD 1899pln

https://www.centrumrowerowe.pl/komplet-kol-dt-swiss-x-1700-spline-pd22203/

 

Nie wiem tylko, czy to nie jest wersja pod Predictive Steering do RS-1, bo zdjęcie to tak jakby troszkę sugeruje...

Edytowane przez cervandes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CR ma jakiś burdel w opisach, a zdjęcia nie zawsze pokazują w 100% dany produkt.

Rano wysłałem im maila, bo w opisie Framesetu Accent Falcon mieli kompletne głupoty.

Pół roku temu zamawiałem tarcze Shimano. Miała być nakrętka CL pod kasetę, a była pod HT2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
1 minutę temu, lewocz napisał:

Braków nie mają. Pomylili cenę :)

Nie, bo produkt znikł z oferty. Okazja była od wczoraj w tej cenie. Sprzedali co mieli, reszta była jako "rezerwacja" z info, że dadzą znać co dalej. Okazało się, że już nie mają widoku otrzymania z hurtu, więc anulowali zamówienia, a produkt wycofali. W sumie nic dziwnego bo 540 na horyzoncie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lewocz napisał:

Braków nie mają. Pomylili cenę :)

Kiedyś tak kupiłem pedały. Niby promo, cena fajna, klik klik zapłacone a za jakiś czas telefon i jak wyżej. 

Cisnąć sprzedawcy nie cisnąłem bardzo, tylko grzecznie wyjaśniłem, że tak nie powinno być, że jak w Biedrze kupię bułkę za cenę z "metki" to tak ma być,  ale ok rozumiem, zdarza się i w ogóle...

Sprzedawca zaproponował cenę ciut wyższą niż promocyjną - pedały nabyłem.

A z G530 to było do przewidzenia. Ale u brata cisza w sprawie anulowania zamówienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Kolejna fala podwyżek. Shimano już jakiś czas temu poleciało w górę. Token też dźwignął ceny. Wpadła też podwyżka na markę TOPEAK. Tak po cichu...zawsze informowali o takiej akcji, a tu z dnia na dzień 10-15 % w górę. Niektóre ceny już są wydźwignięte do absurdalnego wręcz poziomu...sam jestem ciekawy ile znajdzie się w tym kraju kupców na multitool za 390 zł :) 

Torby Topeaka zawsze były tańszą alternatywą do Ortlieba, teraz prawie się zrównują ceną. Ale Ortlieb też maszeruje w górę, komplet klasycznych sakw tylnych już ponad 6 stówek.

Onguarda, Lezyne, super b , infini też już podnosiłem chociaż nie o takie wartości. Tylko Zefal jako tako trzyma ceny i zaczyna się robić bardzo konkurencyjny cenowo chociaż to solidna marka i jeszcze niedawno uchodziła za jedną z droższych.

Drożeje też chińszczyzna i tajwańszczyzna , tanie do tej pory marki typu Zoom, Alhonga Saccon już wcale takie tanie nie są.

Poprawiła się dostępność, chociaż np w Shimano nadal bardzo duże braki. Zaczyna się też czas preorderów, już zaczynają przysyłać arkusze zamówień na przyszły sezon. Z cenami różnie bywa, z jednej strony to jedyna okazja dla sklepów żeby w ogóle kupić towar i to w jako takiej cenie. Z drugiej strony kupić to nie problem, ale czy ludziska to kupią :)

 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam wygwizdane ;) Końcem 2021 zrobiłem zapasy łańcuchów, kaset, tarcz, klocków i nawet klamek M8000 ( kupione po 115 zł /sztuka ), łożysk do suportu tak na spokojne 6-7 lat ;)

Ale obserwuje ceny i nieco mnie przeraża, że coś co kosztowało 2 lata temu 40 zł kosztuje > 100 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny idą masakrycznie do góry. Ponownie rozglądam się za nowym rowerem. Sprzęt, który w zeszłym roku kosztował 25 tys., w tym kosztuje 31 (nie zmieniło się nic, nawet malowanie :)) , a w przyszłym wg. uzyskanych informacji ma oscylować w granicach 35-36 tys.
Ciekawe, kiedy to pierdzielnie... ;)

Edytowane przez TheJW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...