Skocz do zawartości

[JAK w PRL] Części rzucili!


Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście że korciło. Tyle że nie mam konta na .de ( nie problem założyć) i nie używam kart do płacenia. W Polsce kosztował już prawie 1100 zł.

Co ma Edge 130? Właściwie to samo co Lezyne Super PRO GPS ( Lezyne wygrywa pod kilkoma względami), ale mam nadzieję że będzie po prostu działał. O ile samo w sobie urządzenie Lezyne działa, o tyle cała otoczka jest problematyczna. A że Lezyne akurat wracaj z reklamacji, to będzie na sprzedaż.

Edytowane przez skom25
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tym nie pomyślałem w sumie! Tak samo chyba było jak zamawiałem coś z Chin.

No nic, to czekam. Trochę się zestresowałem, bo wczoraj złożyłem jedno zamówienie i musiałem Anulować. Podczas wpisywaniu adresu formatka podpowiedziała mi zapamiętane dane. Kliknąłem, zamówiłem i zorientowałem się że wstawił się tylko numer domu, bez ulicy... Przy zamówieniu do Paczkomatu podaje się numer telefonu, ale potem nigdzie go nie widać... Ogólnie Amazon jako sklep, to taką trochę lipa :P Dobrze że chociaż pieniądze wróciły na konto w nocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja łyknąłem w bikeinn EDGE 830  za 1330  i też dziwne to zamówienie jest realizowane. Założyłem konto, płatność z karty mi nie nie przeszła pomimo 3 prób. Dopiero przez PayPal przelazła. Wybrałem wysyłkę InPost ale w sumie nie wiem czy to paczkomat czy kurier. Potwierdzenie zamówienia nie przychodziło, dopiero po jakimś dłuższym czasie znalazłem w Spamie. Po zalogowaniu na koncie zamówienie bez żadnego statusu. Dopiero rano jak sprawdziłem to już było zmienione na wysłane do magazynu wysyłkowego. Cena dobra, ale sam proces zakupy i dalej to zupełnie mi nie odpowiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, skom25 napisał:

Oczywiście że korciło. Tyle że nie mam konta na .de ( nie problem założyć) i nie używam kart do płacenia. W Polsce kosztował już prawie 1100 zł.

Co ma Edge 130? Właściwie to samo co Lezyne Super PRO GPS ( Lezyne wygrywa pod kilkoma względami), ale mam nadzieję że będzie po prostu działał. O ile samo w sobie urządzenie Lezyne działa, o tyle cała otoczka jest problematyczna. A że Lezyne akurat wracaj z reklamacji, to będzie na sprzedaż.

Konta nie musiałeś zakładać, amazonowe jest wspólne - czy kupujesz na de, it, es, co.uk czy com czy gdziekolwiek indziej. Płatność nie musi być zrobiona kartą, jest normalnie dostępne przelewy24, wczoraj i najczęściej na de płacę blikiem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jak ktoś się nie załapał na Edge 530 za niecałe 8 stówek, może nabyć w Decu za 1099zł. 

Ale mistrzem zakupów to Ty nie jesteś. Na amazon.de jest za 938 zł w przeliczeniu po kursie z revoluta.

 

EDIT: nawet na amazon.pl jest taniej niż proponujesz. Jaki cel miała wstawka za 1099zł?

Edytowane przez Q_u
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak się dowalić że ktoś wrzucił promocję z Polskiego, znanego sklepu...

To co, od teraz zasada że jak coś się znajdzie, to najpierw trzeba przekopać wszystkie sklepy w Europie czy nie ma taniej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@skom25 @Sabarolus

Spoko, lećcie kupić, bo Decathlon ma promkę. Jak jest koło przekreślonego niższa cena to na bank najtaniej 😅

image.png.3965b026da68235b0745f68c6ae76ed9.png

 

@chudzinki Piszą co piszą bo nie widzą co było zmoderowane przez moda w wypowiedzi znalazcy promocyjnych cen.

 

Dobrego dnia, to Poniedziałek a straż forumowa już w akcji :P

 

Edytowane przez Q_u
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty to chyba masz jakieś problemy i uwielbiasz bić pianę, nie pierwszy raz... Regularna cena to okolice 1300 zł. W centrumrowerowe.pl nadal taka widnieje. W Decathlonie 1099 zł. Czyli co, to nie jest promocja?

Wyobraź sobie, ale niektórzy ludzie mają chociażby Vouchery do Decathlona. Wtedy mimo że cena jest wyższa niż na Amazon, to i tak warto skorzystać z promocji.

No ale nie, lepiej kogoś obsmarować, bo wrzucił rzeczywiście ofertę ze zniżką.

Wtorek, a forumowy ubijacz piany już w akcji od wczoraj, dobrego dnia.

---

Jeżeli ktoś jeszcze nie robił zakupów w amazon.pl przez aplikację mobilną, to aktualnie na produkty z oferty Amazon ( czyli oni sprzedają i wysyłają, trzeba zaznaczyć filtr) z kodem APPKA35 jest obniżka 35 zł przy zakupach powyżej 100 zł. Sprawdziłem, działa.

Jeżeli ktoś ma pomysł gdzie wrzucić tą promocję, to dajcie znać.

Edytowane przez skom25
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, skom25 napisał:

Wyobraź sobie, ale niektórzy ludzie mają chociażby Vouchery do Decathlona. Wtedy mimo że cena jest wyższa niż na Amazon, to i tak warto skorzystać z promocji.

Tak @skom25 a jak od babci dostanę 500 zł to dopiero będzie cena atrakcyjna w Decathlonie. 

Po prostu wskazanie ceny w Decathlonie jako mega okazyjnej nie jest prawdą, bo w 3 sklepach jest taniej (a może i w większej ilości, ale dalej nie sprawdzałem).

Co do personalnych przytyków pominę i liczę, że @bogus92 ogarnie temat, bo nie pierwszy raz sobie pozwalasz na to w stosunku do mnie.

P.S. Wczoraj był poniedziałek, chyba, że w kontekście wtorku piszesz o sobie, to rozumiem.

Edytowane przez Q_u
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Panowie @skom25 i @Q_u dajcie na wstrzymanie. Ja lubię konkrety, bez wykłócania. Fakty bronią się same i uważam, że nikomu nic nie trzeba udowadniać.

Ponadto przypominam, że nie powinniście wdawać się w przepychanki, a niechciane posty zawsze można ignorować.

Easy 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...