Skocz do zawartości

[Frameset] rozmiar +/- 52.


abdesign

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mam sprecyzowanych bardzo wymogów, poza faktem, żeby frameset był sprawny, nowożytny, stosunkowo endurance, no i z widelcem kompozytowym. Na dojazdówkę do pracy dla żony potrzebuję. Żeby dobrze ująć... ciężkie ramy ze stali, jednocalowe rurki, zewnętrzne stery, całe retro, ostrekoła, stare karbony, itd. odpadają. Z drugiej strony dogmy i oltre też ;)

Jak iż mam dość sporo kół i osprzętu to w zasadzie dowolny standard mocowania piast i rodzaj hebli. Chociaż z uwagi na charakter uzytkowy roweru to wolę wsadzić tam któreś koła do obręczowek na piastach 100/130. Ale poradzę sobie niemal z każdym szosowym/gravelowym/cx'owym standardem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Up. 

I drobna zmiana przy okazji, żona po przedstawieniu kilku ram do wyboru, ale też po zrobieniu paru (no trochę więcej niż paru) kilometrów na przełajce córki z pokombinowanym mostkiem i uniesionym kokpitem uznała że fitness nie szosa nie... tylko gravel/przełaj.

Tak więc aktualnie poszukuję ramy najchętniej przełajowej (nie wykluczam gravelki ale to koszt większy bo i rama droższa i hebli nie mam i na bank maaaaasa takich ram dziś po ludziach do sprzedania się wala... no ale może kupię) o rozmiarze ~52. Żona mi się trafiła 10cm niższa -  171/2cm

W sumie road plusy też oblecą bo większość łyka 33c-35c (szersze opony i baranek... u mnie w domu to herezja)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • Mod Team

Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia: - Przedmiot/y, których dotyczył temat został/y sprzedane/kupione - Autor tematu poprosił o zamknięcie tematuJeżeli masz jakieś wątpliwości dotyczące usunięcia tematu, skontaktuj się z moderatorem, którego nick widnieje przy tym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...