Skocz do zawartości

[Amortyzator] pomoc w doborze przedniego amortyzatora-do ok. 1000zł


Rekomendowane odpowiedzi

Witam zakładam temat ponieważ zamierzam kupić nowy przedni amortyzator do roweru, a nie znam się za bardzo na tym. Rowerem jeżdżę po lesie, pumptrackach, czasami po górach oraz skaczę. Rower ma ramę dirtową ale zrobiłem z niego takiego hardtaila. Ważę około 45 kg. Amortyzator musi być lekki(do 2kg) oraz ma kosztować do 1000 zł 

Pozdrawiam i z góry dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z amortyzatorem jaki tam był? Zamieniać sztywne na QR to średni pomysł przy tym co planujesz robić.

Druga sprawa ograniczasz się do 2kg i kwoty 1000 zł, a wskazujesz co wskazujesz. Z mojej strony pass w podpowiedziach.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Marcin_ napisał:

To nie są amortyzatory do skakania tylko do najlżejszych odmian xc. Do twoich zastosowań i ramy to minimum manitou circus. Optymalnie pike dj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okej teraz chcę sprostować wymieniam amor bo mój aktualny  źle pracuje i waży ponad 3 kg nie jest jakiś specjalistyczny do skoków( rst ra ).Dlatego mi zależy żeby był lżejszy tak dajmy do tego 2,2 kg . Nie jestem jakimś wybitnym riderem moje największe hopy mają tak 1m -1,5m wysokości. A to jakbym jakoś znalazł tego aiona to warto go kupić?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...