Skocz do zawartości

[Sztyca Regulowana] Giant Anthem 3 27.5 2016


Heroes133

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

Jeżdżę sobie rowerem Giant Anthem 3 27.5 z 2016r, super mi się nim śmiga i brakuje w nim tylko jednego.... regulowanej sztycy siodełka.

W serwisie do którego jeżdżę powiedzieli mi, że do tego modelu sztyca regulowana nie podejdzie.

I tu moje pytanie do was, chce się upewnić czy na pewno nie da rady do tego roweru zamontować regulowanej sztycy a jeśli da się czy wiecie kto mi to może zrobić w okolicach Krakowa?

 

Dzięki wielkie z góry i pozdrawiam.

https://www.giant-bicycles.com/pl/anthem-27dot5-3-2016

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ziomki z serwisów różne głupoty gadają. Średnicę masz bankowo pod Giantowskiego Contact Switcha i raczej też na pewno jest port by puścić przewód. Jak chcesz się upewnić to się pytaj ludzi co przy tym robią a nie jakiś ziomków. Tyrknij na Armii Krajowej w Krk i wszystko ci powiedzą i zrobią jak będziesz chciał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze jakaś wejdzie, najwyżej z kablem na zewnątrz. Patrz tylko na długość rury, pomierz jaką masz teraz, ile się maksymalnie w ramie chowa i na podstawie tego kupujesz odpowiednią. Może być tak, że np 150mm nie da rady do Twojego wzrostu ale 125 już tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Tyfon79 napisał:

Ziomki z serwisów różne głupoty gadają. Średnicę masz bankowo pod Giantowskiego Contact Switcha i raczej też na pewno jest port by puścić przewód. Jak chcesz się upewnić to się pytaj ludzi co przy tym robią a nie jakiś ziomków. Tyrknij na Armii Krajowej w Krk i wszystko ci powiedzą i zrobią jak będziesz chciał. 

Dzięki za poradę, zadzwoniłem do chłopaków i będę musiał podjechać z rowerem i mi powiedzą co i jak.

Myślę że jutro się do nich wybiorę.

Dam znać czy się udało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

@Heroes133jeżeli będziesz mógł zamontować sztycę z wewnętrznym prowadzeniem linki i o skoku 150mm to polecam popatrzeć na Decathlon. Mają sztyce TranzX za 550zł. TranzX to producent OEM który robi sztyce dla dla Meridy, Gianta i kilku innych. Sklep Cainreactioncycles sprzedaje te sztyce lód swoją marką za większą kasę. 

P.S.

Mają tylko sztyce o średnicy 31.6mm.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...