Skocz do zawartości

[Gripy] Syncrosa połączone z manetką, a nowe gripy.


oalan1

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, mam pewien problem, chciałem sobie zmienić gripy na ESI, ale mam scotta scale 920, który posiada manetkę 3-stopniową, której obejma nachodzi na gripy, po czym stają się jedną całością.

Wygląda to mniej więcej tak:

16694_800.jpg

 

Czy ktoś już rozwiązywał taki problem i może mi podpowiedzieć co mogę zrobić żeby spokojnie założyć nowe gripy, innej firmy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się podepnę trochę bo problem podobny. W RR XC500 lewy grip jest krótszy i wchodzi pod manetkę blokady amora (Combolock - coś jak Revoshift).

Standardowe gripy chciałem sobie zamianieć na Ergony ale różnica w długości trochę blokuje taką możliwość a wolę uniknąć cięcia nowych gripów, które mają jakiś tam profil fabryczny.

Znacie jakieś opcje godne polecenia gdzie gripy są różnej długości czy zostają mi tylko piankowe chwyty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

No to jest nowość. Masz dwie opcje, zmiana gripów i manetki blokady lub rzeźba jednego grupa. Ewentualnie w grę wchodzi jeszcze zaakceptowanie dłuższego lewego chwytu i obecnej blokady.

Są dedykowane gripy do manetek obrotowych, jednak nie sądzę, żeby do manetki RR pasowały P&P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...