Skocz do zawartości

[klamkomanetki] głębokie rysy na klamkomanetkach


Diablo_94

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

posiadam szosę z klamkomanetkami shimano 105, niestety ze względu o opieranie o ścianę są na nich rysy mniejsze oraz głębokie gdzie jest zdarty lakier i widać biel.

 

prosze o poradę, czym to zamaskować/ czym to „przykryć” aby nie rzucało się to w oczy.

Macie jakieś pomysły ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpię. Dostępność w Polsce takich części jest minimalna. No chyba że trafisz na kogoś, kto trochę poklika i ściągnie Ci spoza Polski.

Swoją drogą, opieranie roweru o manetki to zły pomysł. Najdroższy element, łatwo się niszczący.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.05.2021 o 13:18, Pitof napisał:

Pierwsze - przednie 2 elementy od lewej i prawej klamkomanetki znalazłem (Y03N98010 / Y03M98010)
ale jak nazywa się ten element który zaznaczyłem na zdjęciu ? (nie mogę go nigdzie znaleźć)

shitmano.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi przez 3 lata udało się zrobić jedno małe otarcie, więc się da, tylko trzeba uważać. Zbyt duży wydatek żeby to naprawiać.

Miejsce jest proste do zamaskowania, można Plastidipem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, JWO napisał:

Ale czy jest sens? Chcesz sprzedać ten rower? Wymienisz i za klika tygodni będzie to samo. Jak działa to nie dotykać. ;) 

wprost przeciwnie - ja rower już taki kupiłem bo tylko te porysowane elementy to jest mankament i chciałem je zrobić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...