Skocz do zawartości

[QR na sztywna oś] piasty Novatec przekładka na sztywną oś


maciej.karas

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Mam piasty Novatec D791SB i D792SB pod tarcze thru axle i szybkozamykacz. Zmieniam sobie ramę w rowerze szosowym ale chcę zostawić koła. Rama będzie pod sztywną oś 142x12 i 100x12. Ktoś pomoże jak to przerobić? Szukam w internecie i na forum ale nie jestem pewien czy robię to dobrze. Będę wdzięczny za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

dobra. Chyba już rozumiem. Czy ktoś mi tylko może jeszcze powiedzieć jak wymienić te kapsle? Bije się z tym od jakiegoś czasu a nie chce rozwalić. Co więcej, czy te kapsle z linku będą pasować? to o to chodzi? Tam jest napisane, że one są do osi tylnej, do przedniej też podejdą czy mam szukać innych, których nie znajduje? Dzieki i sorry ale jestem kompletnie zielony w temacie...

https://allegro.pl/oferta/dt-swiss-koncowki-piasty-tylnej-142-12-x12-7767490704?utm_feed=aa34192d-eee2-4419-9a9a-de66b9dfae24&utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=_UZSD_pla_sport_turystyka_rowery_akcesoria_sport_bicycles&ev_adgr=Rowery&gclid=Cj0KCQjwktKFBhCkARIsAJeDT0g4MzsiK9XJW9IOK1hO52ZkkmAcJKDAxYBIYiVax2nRgq1GJrGqejIaAhMaEALw_wcB

 

IMG_7973 (1).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...