Skocz do zawartości

[pompka] Pompka ze zbiornikiem do systemu tubeless


shadar

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

mam problem jaką pompkę do tubeless zakupić. Do tej pory strzał robiłem kompresorem, ale obecnie nie mam dostępu.
Planowałem kupić Rose Druckmacher XXL 260 ale okazuje się że jest niedostępna. Odpowiedniki z Red Cycling Products albo Kellys to już wydatek ponad 500 zł... trochę dużo jak na pompkę ;)
Znalazłem Krossa za 299 ale zero opinii o jakości.

Ktoś coś poleci tak do max 400?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obręcze DT SWISS XM1501 27.5", a opona  Vittoria Mezcal G+ 2.25 i kompresorem bez żadnego problemu - strzał a później lekka korekcja ułożenia i tyle.

A stacjonarną pompkę jaką polecicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, shadar napisał:

Obręcze DT SWISS XM1501 27.5", a opona  Vittoria Mezcal G+ 2.25 i kompresorem bez żadnego problemu - strzał a później lekka korekcja ułożenia i tyle.

To  to ustami nadmuchasz :) Weź coś z Deca i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Gradory napisał:

Daleko masz do stacji paliw? Kompresorem wstrzelisz kapcia w 3 sekundy.

No właśnie wczoraj odwiedziłem Orlen. Ładnie napompowało choć z pierwszą oponą walczyłem jakieś 5 min - kompresor szybko się wyłączał. Druga poszła w jakieś 2 min ;)

14 godzin temu, chrismel napisał:

Pani się udało więc może nie jest to takie trudne z pompką podłogową :)

https://www.youtube.com/watch?v=4rkbkjNvPdk

Trochę to seksistowskie ;) Ale wygląda na to że Pani poradziła sobie lepiej z zakładaniem opon niż ja ^^ Przy nakładaniu Mezcali mało palców nie połamałem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Półtora roku temu zrobiłem sobie Cola-tank: 3 butle połączone ze sobą z wentylami, zaworkami ... robiło robotę. Teraz zamierzam sobie zmienić gumy i czekało by mnie zrobienie nowych 'zbiorników' z nowych butelek ... a się nie chce.

Drogą kupna zanabyłem zatem zbiornik GTT-01 Giyo + pompę od Dunlopa do 160PSI. Przyszło, sprawdziłem czy sprawne, powinno wykonać swoje zadanie. Kosztowność razem to +-220zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...