Skocz do zawartości

[Praca] Niemiecki Dystrybutor Części Rowerowych - Sport Import

Kubson1996

Rekomendowane odpowiedzi

#Pracawbranżyrowerowej

Sport Import to jeden z największych dystrybutorów części i akcesoriów rowerowych w Europie. Rowery są naszą pasją od 1982 roku i od ponad 35 lat dzielimy się tym z ponad 3500 wyspecjalizowanymi partnerami handlowymi w Niemczech, Austrii i w innych krajach europejskich.

Wraz z przekazaniem firmy następnemu pokoleniu rozpoczynamy naszą działalność w Belgii, Danii, Holandii, Chorwacji, Polsce i Słowenii.

Mówisz po polsku, niemiecku i angielsku? Chcesz pracować w branży rowerowej?

Tak? W takim razie mamy dla Ciebie atrakcyjne stanowisko:

Opiekun polskich klientów w międzynarodowym biurze sprzedaży Sport Import w Edewecht

Twoje zadania to:

• Aktywny (telefoniczny) kontakt z naszymi klientami

• Wdrażanie naszych koncepcji sprzedażowych

• Obsługa klienta, doradztwo i wsparcie dla naszych klientów w procesie sprzedaży, w tym czynności administracyjne, takie jak, np. Przygotowywanie ofert, obsługa zamówień i zarządzanie backlogami

• Obsługa klienta na targach i imprezach

• Utrzymanie i rozszerzenie relacji z klientami

Twoje zalety to:

• Jesteś ambitny i komunikatywny

• Masz doświaczenie w obsłudze klienta i/lub w kontakcie sprzedażowym z klientami, masz umiejętności MS Office

• Mówisz po polsku i niemiecku (angielski też mile widziany)

• Zamiłowanie i entuzjazm do jazdy na rowerze, idealny kandytat ma doświadczenie w branży rowerowej, nie jest ono warunkiem koniecznym do podjęcia zatrudnienia

Oferujemy Ci:

• Wymagającą i zróżnicowaną pracę na pełen etat

• Stałe satysfakcjonujące wynagrodzenie: 2000-3000Euro netto

• Bezpieczne i niezależne miejsce pracy

• Nieskomplikowaną i przyjazną  współprace w zespole

• Możliwości rozwoju zawodowego

Prosimy o przesyłanie aplikacji wraz z CV w j. niemieckim na adres mailowy: jakobmodrzejewski@gmail.com

Sport Import GmbH

Osoba kontaktowa: Karin Trillhose

Industriestrasse 39 26188 Edewecht, Tel: 04405-928042, www.######mport.de

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Dodaj nową pozycję...